Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nowocześnie i tanio w salonie

Jeżeli chcą państwo umeblować salon nowocześnie a zarazem tanio to i dla tak sprzecznych wymogów znajdziemy w naszej ofercie co najmniej kilka rozwiązań. Dla par zaczynających wspólne mieszkanie cena na pewno odgrywa dużą rolę przy podejmowaniu decyzji w sprawie umeblowania. Często para młoda rozpoczyna wspólne mieszkanie w prowizorycznych wręcz warunkach w wynajętym lokalu. Jak rozwiązać ten problem. Chcemy mieszkać według własnych pomysłów i potrzeb, ale nie możemy sobie pozwolić na wysokie koszty? Spróbujmy znaleźć rozwiązanie w umeblowaniu salonu za pomocą regałów

 

Biblioteczki i regały jako nowoczesnego alternatywa

W ofercie sklepu Meble Aldo można znaleźć szeroką ofertę praktycznych regałów francuskiego producenta, z których można tanio zestawić meblościankę, kombinując w dowolny sposób różne elementy. Za ułamek kosztów zyskujemy praktyczny mebel z mnóstwem przestrzeni do przechowywania, wykorzystując tylko własną fantazję. Dla przykładu pokazujemy państwu kilka fotografii kolekcji Cubo, która nadaje się nie tylko do salonów, ale również do innych pokoi (np.jadalni)

 

     

 

Pierwsze zdjęcie ilustruje wyposażenie salonu na bardzo małej powierzchni, W salonie znajduje się tylko komoda, stolik do kawy i meblościanka zestawiona właśnie z kilku regałów. Mimo to umeblowanie spełnia swoje zadanie, przestrzeń salonu jest wykorzystana prawie na maksimum, wygląda elegancko i nie jest zagracona zbędnymi meblami. Dodatkowym plusem tej koncepcji jest to, że ze wzrastającym zapotrzebowaniem zawsze można dołączyć następne regały.

Drugie zdjęcie pokazuje możliwość wyposażenia większego salonu. Do jego umeblowania wykorzystano prawie wyłącznie elementy regałów i tak samo jak w pierwszym wypadku, można stwierdzić że salon pełni swoje zadanie. Regały różnych rozmiarów, kolorów i kształtów można znaleźć w naszej ofercie i tylko od państwa fantazji zależy jaki będzie efekt końcowy. W obu prezentowanych przypadkach użyto regałów wykonanych z płyty laminowanej, dzięki czemu mają wystarczającą nośność i wytrzymałość oraz są łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Poza tym do kolekcji Cubo producent wykorzystał bardzo trendy kolorystykę w postaci kombinacji białego i czarnego koloru. Czyli dla miłośników nowoczesnego mieszkania bardzo popularny styl "black and white".

 

 

Wyżna jest elastyczność oferty

Jeżeli chcemy wyposażyć wnętrze tak by w pełni spełniało nasz wymagania, warto poszukać kolekcji oferującej szeroki zakres elementów umożliwiający elastyczne dokonywanie zmian i uzupełnień projektu. W wypadku kolekcji Cubo mamy do dyspozycji kilka różnych rozmiarów i kształtów i jak widać na zdjęciach, z odrobinę fantazji można uporać się z każdym wnętrzem.

 

     

 

Ponieważ biały i czarny kolor są bardzo popularne, w ofercie mebli do salonu można znaleźć cały szereg elementów w tej kolorystyce, nadających się dzięki temu idealnie do ewentualnego uzupełnienia regałów. Dla przykładu oferta stolików do kawy jest naprawdę szeroka, ale to samo można powiedzieć o komodach, szafach czy meblach RTV. Trzeba mieć na pamięci fakt, że prezentujemy naprawdę tanie rozwiązania wymagające tylko wkładu własnej fantazji. Oczywiście i w przypadku wyżej wymienionych kolekcji oferujemy darmowy transport.