Nowoczesne meble do salonu w dekorze dębowym - Clay

Nowoczesna witryna z oświetleniem LED w dekorze dębowym - Clay

Nowoczesna witryna z oświetleniem LED w dekorze...

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 5 tygodni
6 477,25 zł
Nowoczesny stolik telewizyjny w dekorze dębowym - Clay

Nowoczesny stolik telewizyjny w dekorze dębowym...

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 5 tygodni
3 718,99 zł
Nowoczesny stolik konferencyjny w dekorze dębowym - Clay

Nowoczesny stolik konferencyjny w dekorze...

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 5 tygodni
3 002,76 zł

Nowoczesne linie do salonu w ciepłym dekorze

Czy czasami masz problem z tym, że lubisz nowoczesny design mebli, ale zależy Ci również na jakości wykonania? Być może zainteresuje Cię kolekcja Clay francuskich projektantów z Gautier, którego zastosowanie połączenia drewnianego dekoru i nowoczesnego przetwarzania razem tworzy projekt, co zachwyci wielu wymagających klientów, podczas gdy jakość projektu jest widoczna w zastosowanych materiałach laminowanych i płytach MDF.

Oprócz designu i jakości wykonania dobrze jest również pomyśleć o rodzaju i ilości miejsca do przechowywania, które powinien mieć salon. Sprzęt zdecydowanie nie powinien zabraknąć stolika telewizyjnego lub konferencyjnego. W ich produkcji wzięto jednak pod uwagę nie tylko projekt, ale także praktyczną funkcję, jaką powinny one spełniać. Oba mają miejsce do przechowywania, które znacznie zwiększy Twój komfort. Jest też przestronna witryna, komoda i stół jadalny. W ten sposób możesz łatwo wyposażyć swój aneks kuchenny, a tym samym połączyć oba pokoje w tym samym stylu. 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły. Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Akcesoria do pokoju

Ten filtr nie zawiera żadnych pozycji.