ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Nowoczesne łóżko dla studenta Jimi G60.113-120

Producent: Gaut
Kod: GA0032-2015
1 593 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Výška: 75 cm
Šířka: 127 cm
Délka: 207 cm
Prostor na spaní: 120 x 200 cm
Nosnost: 120 kg
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino – mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub-tmavě hnědá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Łóżko studenckie, komfortowe spanie dla dwójki dzieci

Pod względem fizycznym dzieci bardzo często przerastają swych rodziców i typowe łóżko dziecięce o powierzchni spania 90x200 cm może być dla dorastającego dziecka nie wystarczające. W takim wypadku warto rozpatrzeć ofertę francuskiego producenta kolekcji Jimi na łóżko o powierzchni spania 120x200 cm. W kolekcji znajduje się również klasyczne łóżko dziecięce, nietypowe biurko czy szafa. Wszystkie elementy do wyposażenia pokoju dziecięcego czy studenckiego można bez wątpienia oznaczyć za nowoczesne czy wręcz ponadczasowe.

 

Francuski producent oprócz eleganckiego i nietypowego wyglądu, kładzie nacisk na jakość. Z tego powodu do produkcji mebli dziecięcych używa jakościowej płyty MDF. Markowe meble dziecięce posiadają certyfikaty ISO. Dla zwiększenia bezpieczeństwa meble mają zaokrąglone krawędzie. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu

 

 

Aranżujemy pokój studencki

Co do odpowiedniego rozmiaru łóżka, większość podstawowych informacji przekazaliśmy na wstępie. Nie mniej ważnym elementem pokoju studenckiego jest biurko odpowiednich rozmiarów. Jak widać na dołączonych zdjęciach, kolekcja Jimi takie właśnie oferuje. Student czy studentka muszą również mieć do dyspozycji odpowiednią ilość miejsc do przechowywania różnych rzeczy. I pod tym względem kolekcja Jimi ma rozwiązanie. Nietypowa szafa trzydrzwiowa gwarantuje dostateczną ilość przestrzeni. Eleganckie połączenie imitacji drewna dębowego z ciemno brązowym kolorem i brak wyraźnych motywów dziecięcych to dodatkowe atuty tej kolekcji.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów .

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.