ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Nowoczesne biurko Sherwood 407051

Producent: DME - F
Kod: DME0016-2016
759 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 77 cm
Długość: 139 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 44,7 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15, 18 a 22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dub brushed
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Nowoczesne biurko Sherwood

Przedstawiane aktualnie biurko Sherwood idealnie się nadaje do wyposażenia pokoju studenckiego lub biura. Meble kolekcji Sherwood polecamy z wielką przyjemnością, a to zwłaszcza ze względu na ich wysoką jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Biurko posiada obszerny blat i odpowiednią przestrze/ do przechowywania, pozostawiając do dyspozycji wystarczającą przestrzeń do ustawienia krzesła. Atrakcyjne wykończenie w imitacji jasnego drewna dębowego i masywny wygląd podkreślają elegancję biurka. W ramach kolekcji Sherwood mamy do dyspozycji również praktyczny regał, szafę i łóżko o identycznym wyglądzie.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i pomysłowość konstrukcji. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15,18 i 22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie