ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Nowoczesna szafa Jimi G60.173

Producent: Gaut
Kod: GA0037-2015
3 307 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 200 cm
Szerokość: 128 cm
Głębokość: 48 cm
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb-ciemno brązowy
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesna szafa Jimi

Nietypowa konstrukcja o lekko konserwatywnym wyglądzie. Stwierdzenie trochę sprzeczne, ale taka właśnie jest prezentowana szafa z kolekcji Jimi francuskiego producenta. Kolorystyka i pozbawiony motywów dziecięcych wygląd tej kolekcji, szereguje ją do kategorii konserwatywnych. Wnętrze szafy jest jednak trochę nietypowe choć bardzo praktyczne, a w połączeniu z kolejnymi elementami kolekcji tworzy harmonijny zestaw pokoju dziecięcego, studenckiego czy nawet sypialni dorosłego człowieka. Nietypowe zestawienie wnętrza z lustrem po lewej stronie, za którym ukryte są cztery półki. Drążek na ubrania znajduje się po prawej stronie za nietypową siatką. Nowoczesne i praktyczne rozwiązanie oferujące ogromną przestrzeń do przechowywania.

 

Francuski producent oprócz eleganckiego i nietypowego wyglądu, kładzie nacisk na jakość. Z tego powodu do produkcji mebli dziecięcych używa jakościowej płyty MDF. Markowe meble dziecięce posiadają certyfikaty ISO. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu

 

Nowoczesny pokój dziecięcy, od przedszkolaka do studenta

Jeżeli nie chcą Państwo za często zmieniać wystroju pokoju dziecięcego, to odpowiednim rozwiązaniem będą raczej kolekcje o bardziej konserwatywnym wyglądzie. Kolekcje zawierające meble bez typowo dziecięcych motywów, które w trakcie dorastania dziecka stają się raczej elementem przeszkadzającym i drażniącym dorastającego nastolatka. Bardziej konserwatywny wygląd uzupełniony odpowiednimi dekoracjami jest rozwiązaniem ekonomiczniejszym. Kolekcja Jimi oferuje dwa rozmiary łóżka, 90x200 cm lub 120x200 cm, oraz szeroki wybór pojedynczych elementów.


Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.