ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Nowoczesna sypialnia Messina H78

Producent: Gaut
Kod: GA0024-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko:160x200-192x93x209 cm
2 557 zł
Stolik nocny: 52x35x39
582 zł
Komoda: 6 szuflad-136x77x45
1 917 zł
Szafa: 2D-202x224x64
4 279 zł

Dane produktu

Powierzchnia spania: 160 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta laminowana 18 - 22 mm
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-jasny dąb
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Ponadczasowa sypialnia Messina francuskiego producenta

Bardzo nowoczesny wygląd i popularny biały kolor, to podstawowe cechy kolekcji mebli do sypialni Messina francuskiego producenta. Bardzo pozytywnie wpływają na całkowity wygląd drobne elementy dekoracyjne w imitacji drewna dębowego. Do wyboru mamy całą masę pojedynczych elementów a całkowity wygląd i wyposażenie sypialni zależy tylko od potrzeb klienta. Kolekcja nadająca się do małych i dużych wnętrz. Do dyspozycji mamy łóżka w trzech rozmiarach. Do sypialni dla singli polecamy łóżko o powierzchni spania 140x200 cm, następne w kolejce to łóżko klasycznej powierzchni spania 160x200 cm a do naprawdę wielkich pomieszczeń możemy polecić łóżko z powierzchnią spania 180x200 cm. W ofercie znajdują się również dwa rodzaje szaf i nie brakuje również stolików nocnych i komody.

 

Francuski producent kładzie wysoki nacisk na jakość, co pozwala na mu na wydłużenie gwarancji na okres 36 miesięcy. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18-22 mm. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu

 

 

Jak zaaranżować sypialnię

Zacznijmy od podstaw, czyli od łóżka podwójnego. Jakość snu wpływa w sposób zdecydowany na stan naszego zdrowia i dobre samopoczucie, więc co do wyboru łóżka i materaca nie warto iść na kompromis. Wręcz odwrotnie należy postępować przy wyborze miejsca do umieszczenia łóżka, tu warto iść na kompromis, tak by każdy z partnerów czuł się wygodnie i komfortowo. Polecamy umieszczanie łóżka z dala od elementów grzewczych lub źródła przeciągu, jakimi z reguły bywają okna i drzwi.

 

Jeżeli umożliwia to przestrzeń, którą mamy do dyspozycji, warto w sypialni umiejscowić szafę takich rozmiarów by każdy z partnerów miał do dyspozycji samodzielną jej część. Uzupełnieniem wnętrza sypialni często bywa komoda z szufladami a integralną wręcz częścią są stoliki nocne. Warto pamiętać, że jasny kolor kolekcji Messina może dopomóc w optycznym powiększeniu pomieszczenia.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów .

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie