Nowoczesna komoda z oświetleniem LED w dekorze dębowym - Clay

Producent: Gaut
Kod: GAMI0030-2019
BEZPŁATNY Darmowy
BEZPŁATNY transport. Dostarczamy bez zmian.

Wysyłka bezproblemowa

Posiadamy własny transport, więc nie musisz się o nic martwić.

Oszczędności od kilkadziesiąt do kilkaset złotych

Dostawa produktów może często zwiększyć całkowitą cenę zamówienia nawet o kilkaset złotych, nie płacicie za wysyłkę.

Darmowy transport

Nasi kierowcy dostarczą Twoje meble w kartonach za darmo przy zamówieniu powyżej 2080 PLN.

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 5 tygodni
6 226,52 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 88 cm
Szerokość (cm): 220 cm
Głębokość: 48 cm
Kolor: Jasny dąb
Materiał: płyta laminowana, płyta MDF, Sklo
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesna komoda, odpowiednia do prawie każdego pomieszczenia

Prawdopodobnie każdy z nas zastanawia się, jak rozwiązać problem miejsca do przechowywania w domu. Prawdopodobnie najbardziej uniwersalny pomocnik pod tym względem często staje się komoda, która może być umieszczona bez użycia przemocy w prawie każdym pomieszczeniu, od kuchni, przez salon, po korytarz. Ale czy czasami masz problem z tym, że lubisz nowoczesny design mebli, ale zależy Ci również na jakości wykonania? W takim razie możesz zainteresować się kolekcją Clay od francuskich projektantów z Gautier, której połączenie drewna i nowoczesnego wykonania tworzy projekt, który zachwyci wielu wymagających klientów.

Komoda wykonana jest z laminatu i płyty MDF, które razem zapewniają bardzo potrzebną wytrzymałość i stabilność. Dzięki wewnętrznemu układowi w postaci dwóch otwartych, szklanych półek na krawędziach i dwóch zamykanych szafek pośrodku, masz dużo miejsca do przechowywania, które jest wystarczająco zmienne. W zestawie znajdują się lampki LED, które można zainstalować wewnątrz komody, aby oświetlić osadzone, szklane półki. Dzięki temu komoda zyska nowy poziom wzornictwa. Dostawa komody w wersji demo z koniecznością montażu zgodnie z instrukcją.

Są dostępne z komodą, ale oczywiście także inne części z tej samej kolekcji, w które można całkowicie wyposażyć zarówno jadalnię, jak i salon. Tutaj znajdziesz stolik konferencyjny i stolik telewizyjny, a także stół jadalny lub przestronną witryne.

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły. Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji.

Śledz nas w mediach społecznościowych