ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Nowoczesna komoda Blies 3.1-19041000

Producent: IL
Kod: IL0076-2016
548 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 73 cm
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 40 cm
Materiał: płyta laminowana 15 i 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: szary z nadrukiem, wzorem
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Oryginalna komoda z szufladami

Kolekcja Blies niemieckiego producenta oferuje unikalne meble biurowe. Nowoczesna komoda o bardzo nietypowym wyglądzie, wykonana w wysokim połysku najczęściej znajdzie zastosowanie w biurze. Oczywiście decyzja o tym w jakim wnętrzu komoda będzie ustawiona, zależy tylko od woli i fantazji klienta, a w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie w ustawieniu w dowolnym miejscu. Precyzyjne wykonanie i typowo niemiecka jakość są wspólną cechą mebli tej kolekcji. 

 

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i oryginalny wygląd. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

Interlink 
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie