ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Nowoczesna komoda Beton 19603100-3-3

Producent: IL
Kod: IL023-2015
1 189 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 86 cm
Szerokość: 134 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 49,5 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana 18 - 22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały w połysku-imitacja betonu
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Obszerna nowoczesna komoda

Do uzupełnienia przestrzeni do przechowywania w salonie, biurze, czy jadalni, niemiecki producent oferuje w kolekcji Beton cały szereg komód różnych konstrukcji i rozmiarów. Bardzo nietradycyjny design, przede wszystkim wykończenie i kolorystyka to wielki atut tej kolekcji. Kombinacja białego połysku i mieszanki betonowej jest naprawdę unikalna. Identyczna konstrukcja komody dostępna jest również bez białych elementów, w czysto „betonowym” wykonaniu. Komoda jest bardzo obszerna, dysponuje czterema szufladami i dwoma szafkami z półkami. Komoda będzie na pewno unikalnym uzupełnieniem każdego wnętrza.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i praktyczne wykorzystanie. Materiałem wykorzystywanym do produkcji to drewno sosnowe i płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie