ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Nowoczesna komoda Beton 19603080-3-1

Producent: IL
Kod: IL022-2015
1 073 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 86 cm
Szerokość: 134 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 49,5 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana 18 - 22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: imitacja betonu
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesna komoda w nietypowej kolorystyce

Niemiecki producent zdecydowanie zaskoczył kolorystyką i wykończeniem kolekcji Beton. Kolekcja ta wykończeniem imituje powierzchnię betonu. Meble tej kolekcji umieszczone w już umeblowanych pomieszczeniach, na pewno przykują uwagę swym wyglądem. Prezentowana komoda oprócz nietypowego wyglądu oferuje również wielką przestrzeń do przechowywania, tworzoną czterema szufladami i dwoma szafkami. Uchwyty podkreślają nowoczesny, nietypowy wygląd. Komoda nadaje się do dowolnego wnętrza od przedpokoju po biuro, ale najwięcej samodzielnych elementów tej kolekcji przeznaczonych jest do salonu.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i praktyczne wykorzystanie. Materiałem wykorzystywanym do produkcji to drewno sosnowe i płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie