ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Nowoczesna biblioteczka Sherwood 407049

Producent: DME - F
Kod: DME00100-2016
518 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 180 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 30 cm
Waga: 33 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb shannon
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Nowoczesny regał Sherwood

Kolekcja mebli Sherwood francuskiego producenta oferuje pojedyncze elementy wyposażenia pokoju dziecięcego, studenckiego, biura lub gabinetu. Dla tej kolekcji charakterystyczne są proste, nowoczesne konstrukcje w atrakcyjnych cenach. Również prezentowany aktualnie regsał posiada właśnie te cechy. Obszerny regał pomieści naprawdę sporą porcję książek, i oczywiście nie tylko książek, w półkach możemy umieścić dowolne przedmioty, według aktualnych potrzeb. Atrakcyjna kolorystyka w odcieniu dąb vulcano podkreśla elegancję mebli tej kolekcji, która oprócz przedstawianej blioteczeki zawiera również jej mniejszą wersję i biurko. W ramch kolekcji mamy również do dyspozycji identyczne mwble w jaśniejszym odcieniu.

 

Francuski producent przedstawia meble o prostej konstrukcji i bardzo atrakcyjnej cenie. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Nowoczesny regał Jimi G60.326

Nowoczesny regał Jimi G60.326

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
787 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie