Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


NOWE TRENDY MEBLI

W roku bieżącym w świecie dizajnu mebli, a więc mieszkania ogólnie mówiąc, największe zmiany i innowacje zaszły w opracowaniach powierzchni. Oferta najróżniejszych odcieni od wyraźnego fioletu po naturalne reliefy doskonale imitujące drewno nie tylko wizuzalnie, ale również i w dotyku. Dzięki nowym technologiom zwłaszcza nasi partnerzy, producenci z Francji, przesuwają dizajn na inny , wyższy poziom. Co zatem kolekcje bieżącego roku mogą zaoferować za pośrednictwem naszych stron?  

Pokoje dziecięce pełne kolorów

Oferta pokoi dziecięcych coraz bardziej podzielona jest w dużej mierze ze względu na zastosowaną kolorystykę i opracowanie powierzchni na pokoje dziecięce dla dziewcząt oraz pokoje dziecięce dla chłopców. Prócz tego podstawowego podziału w zależności od odcienia znajdujemy mieszankę kolorów raczej kremowych, mniej agresywnych do pokoju dla niemowlaka czy też odmienne opracowanie, jakie można znaleźć w pokoju dla studenta czy ucznia, gdzie producenci częściej stosują naturalne reliefy. Najlepiej można to stwierdzić na załączonych zdjęciach.

              

Możemy chyba stwierdzić, że w naszej ofercie mebli dla dzieci spotkać można wszystkie odcienie. Małe dziewczynki na pewno zdecydują się na którąś z wersji różowych lub fioletowych odcieni, chłopcy raczej na odcienie niebieskie lub te, które uzupełnione są różnymi grafikami, jak widać na kolejnym zdjęciu. Całkowitą nowością są jednak w kategorii mebli dziecięcych odcienie naturalne, stanowiące doskonałą imitację drewna, przy czym jako przykład może nam posłużyć oferta francuskiego producenta pod znakiem Gami.    

Sypialnia w nowej szacie

Wszystkie meble zanotowały pewien postęp w zakresie dizajnu, z ofertą sypialń, i to w postaci zestawów czy samodzielnych elementów włącznie. W roku bieżącym będą najmodniejsze odcienie bieli oraz naturalne reliefy nie do odróżnienia od prawdziwego drewna. Równocześnie producenci utrzymują trend łóżek małżeńskich z pojemnikami w postaci szuflad, co będzie na pewno najbardziej interesujące dla właścicieli małych pomieszczeń. Typowym przedstawicielem nowego dizajnu jest na przykład sypialnia Sao, którą można znaleźć już teraz w naszej ofercie sypialń.

     

Również kombinacje nowoczesnego wyglądu ze stylowymi elementami, jak w przypadku sypialni masywne kute uchwyty, będziemy w roku bieżącym często spotykać. Zmian będzie zresztą w tym roku po dłuższej przerwie bardzo dużo. Rok bieżący posunie poziom urządzania mieszkań o wiele dalej i jesteśmy przekonani, że jest się na co cieszyć. Wielką rolę dgrywać będzie na rynku coraz szersza oferta mebli wielofunkcyjnych, która po raz pierwszy w bardzo praktyczny sposób chce rozwiązywać problemy małych mieszkań. Firma Aldo z zadowoleniem stwierdza, że dzięki współpracy z wieloma producentami z Francji, należącymi w świecie dizajnu do najlepszych, będzie w stanie nowe trendy urządzania mieszkań podobnie jak w poprzednich latach prezentować jako pierwsza. Dizajn to nasze hobby ...