Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


NOWE SYPIALNIE W SKLEPIE MEBLE ALDO

Nowe kolekcje mebli przeznaczonych do urządzania sypialni stanowią w roku bieżącym dużą niespodziankę. Francuski producent oferuje nowoczesny dizajn w rozsądnej cenie. Dla nowoczesnych projektów nietypowo istnieje możliwość doboru rozmiarów łóżek małżeńskich, a dokładniej mówiąc miejsca do spania. Taka oferta nas cieszy, ponieważ oferta łóżek małżeńskich z miejscem do spania o wymiarach 180x200 cm o nowoczenym wyglądzie nie jest zbyt szeroka, taki wymiar można raczej spotkać wśród projektów rustykalnych  łóżek z drewna. Teraz można więc wybierać również w kategorii nowoczesnych, nietypowych sypialń. Co zatem oferujemy na bieżący rok?    

Sypialnie Most

Producent prócz wspomnianego nowoczesnego wyglądu zdecydował się na zastosowanie ostatnio bardzo popularnego połączenia imitacji szarego orzecha z kolorem białym.

Proste linie towarzyszą każdemu ze samodzielnych elementów mebli tworząc razem ze stylowymi uchwytami nowoczesny dizajn. Szafa w wyniku zastosowania odcieni czy raczej ich podziału jest również niezwykła. Wszystkie elementy sypialni Most wykonane są z klasycznej deski laminowanej o grubości od 16 do 25 mm. Zmywalna powierzchnia gwarantuje proste utrzymanie. Łóżko podwójne, podobnie zresztą jak wszystkie inne nasze łóżka, ma stelaże w cenie. Jeżeli komuś nie odpowiadają kontrastowe połączenia odcieni, znajdzie u nas oczywiście również inne projekty sypialni.    

Sypialnie Hannah

Znajdujemy tu całkowicie odmienne rozwiązanie, chociaż linia dizajnu nie odchyla się aż tak bardzo od projektu sypialni Escape. Zasadniczą różnicę stanowi wybrany przez producenta odcień naturalny dębu (w miejsce czarnego połysku), oczywiście w doskonałej imitacji. Również w tym wypadku zastosowano deskę laminowaną ze zmywalną powierzchnią.  

 

W ciekawy sposób poprzez wychylenie zostało rozwiązane wezgłowie małżeńskiego łóżka. Może nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka, ale takie rozwiązanie jest również bardzo praktyczne. Dla kogoś, kto lubi wieczorem przed snem czytać, jest tego rodzaju oparcie w łóżku bardzo wygodne. Nachylenie zostanie doskonale wykorzystane.  

Obydwa projekty uzupełnił producent wielkimi szafami odzieżowymi.  Dzięki ofercie samodzielnych elementów  można też jednak wybrać szafy o mniejszych rozmiarach. Na przykład do sypialni Hannah można dobierać z szerokiej oferty szaf kolekcji Stella o najróżniejszych wersjach i podziałach przestrzeni wewnętrznej. Wspólnym mianownikiem kolekcji Hannah oraz kolekcji Stella jest laminowana deska oraz odcień dębu. Dlatego też razem harmonijnie oddziaływują w jednym pomieszczeniu. A najlepsze na koniec. Miłą niespodzianką jest cena, jaką udało nam się dla naszych odbiorców dzięki długoletniej współpracy z producentem uzyskać. Oczywiście niska. Poza tym stale obowiązuje już od wielu lat, że z meblami Aldo transport jest zapewniony bezpłatnie na terenie całego kraju.