Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nowe, praktyczne i wielofunkcyjne konstrukcje mebli dziecięc

Jakiś czas temu, przedstawiliśmy Państwu meble dziecięce w romantycznym stylu, przeznaczone dla małych księżniczek. W dzisiejszym artykule chcemy przedstawić meble dziecięce przeznaczone raczej dla chłopców. Tworząc zestawy pokoi dziecięcych, nie tylko te dla chłopców, dbamy na bezpieczeństwo, praktyczność oraz atrakcyjny wygląd. Również z tych powodów, przedstawimy dzisiaj markowe meble New Joy z wieloletnią tradycją w branży. Meble tureckiego producenta oferujące unikalne konstrukcje, oryginalny wygląd i wysoką jakość podkreśloną posiadanymi certyfikatami i wydłużoną gwarancją.

 

Kolekcja Puzzle

Pokój dziecięcy wyposażony meblami tej kolekcji gwarantuje przejrzystość i przewiewność nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Meble tej kolekcji w umiejętny sposób wykorzystują pionowe ustawienie mebli stosując szafki, półki i skrzynki do zawieszenia na ścianie. Zwłaszcza w małych pomieszczeniach to rozwiązanie zyskuje na wadze i umożliwia optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Wielkim atutem tej kolekcji jest możliwość indywidualnego doboru wielkość, ilości i kształtu szafek, co pozwala na stworzenie wnętrza dokładnie według własnych potrzeb i możliwości przestrzennych. Meble zaprojektowane według zasad ergonomii są bardzo praktyczne i komfortowe, wykonane w najwyższej jakości, co producent podkreśla wydłużoną do siedmiu lat gwarancją.

 

 

Pokoje dziecięce z łóżkiem piętrowym

Do aranżacji pokoju dziecięcego dla dwójki chłopców, w dodatku w małym pomieszczeniu, potrzebne jest wykorzystanie dosłownie każdego centymetra przestrzeni. Idealnym do tych celów jest łóżko piętrowe. Współczesna oferta zawiera wiele pomysłowych, oszczędnych pod względem przestrzeni, mebli dziecięcych. Unikalne pod tym względem są markowe meble New Joy z gwarancją wydłużoną do lat siedmiu. Wielofunkcyjne konstrukcje łóżek piętrowych integrują w jedną całość wiele mebli, co bez wątpienia w największym stopniu wpływa na oszczędność przestrzeni.

 

 


Meble New Joy nie należą co prawda do najtańszych, ale biorąc pod uwagę unikalność konstrukcji, szerokie możliwości praktycznego zastosowania, elegancję wykonania i wysoką jakość, udokumentowaną posiadanymi certyfikatami i wydłużoną do siedmiu lat gwarancją, trzeba stwierdzić, że cena jest odpowiednia, a nawet korzystna.