Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nowa oferta mebli dziecięcych z litego drewna

Najszerszą ofertę mebli dziecięcych z litego drewna przedstawiają w naszym sklepie niemiecki i belgijski producent. Mają Państwo możliwość wyboru mebli dziecięcych z litego drewna w wielu kategoriach. Możliwość wyboru pojedynczych elementów lub całych zestawów pokoi dziecięcych. Dzisiaj jednak chcemy przedstawić nowości niemieckiego producenta, które pojawią się w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

 

Białe łóżka z litego drewna mają swój urok

Dla zwolenników mebli z litego drewna preferujących inne niż naturalne kolory drewna, przygotowaliśmy łóżko dziecięce w przeźroczysto białym wykonaniu. Przeźroczysta biel, zastosowana przez producenta, zachowuje widoczną strukturę drewna. Popularne białe wykonanie nie pozostawiające wątpliwości z jakiego materiału wykonane są meble. Wielkim atutem mebli tego producenta są również szerokie możliwości praktycznego wykonania. Łóżko wyposażone jest w szereg szuflad, które na pewno znajdą zastosowanie w pokoju dziecięcym.

 

  

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość swoich produktów. Do produkcji wykorzystuje odpowiednio wysuszone drewno świerkowe bez wad i pęknięć, nie podlegające deformacjom na wskutek oddziaływania środowiska. Przedstawione na dołączonych zdjęciach łóżko dziecięce, jest jedną z nowości wprowadzonych przez niemieckiego producenta na rok 2016. Elegancki, nowoczesny wygląd w połączeniu z atrakcyjną ceną i szeregiem praktycznych szuflad. Obszerna szuflada o szerokości 100 cm bezpiecznie pomieści kompletną pościel z kołdrami i poduszkami. Praktyczne są też mniejsze szuflady, znacznie poszerzające możliwości przechowywania. Szerokie możliwości przechowywania, kolorystyka odpowiednia dla dziewcząt i chłopców oraz powierzchnia spania 90x200 cm idealnie się nadają do pokoi dziecięcych i studentów. Co prawda biały kolor częściej wykorzystywany jest w pokojach dla dziewcząt, ale nic nie stoi na przeszkodzie zastosowania go w pokoju dla chłopca, zwłaszcza w połączeniu z odpowiednimi dekoracjami.

 

 

Tradycyjny kolor łóżka dziecięcego z litego drewna

V nabídce dětského nábytku z masivu nesmí chybět ani tradiční, přírodní odstín dřeva. W takim właśnie wykonaniu jest właśnie przedstawiane łóżko, co do konstrukcji identyczne z białym łóżkiem prezentowanym powyżej. Na dołączonym zdjęciu łatwo ocenić jaką różnicę stanowi kolorystyka.

 

                                                                       

 

Wielu klientów (może nawet większość) woli tradycyjny, naturalny kolor drewna. Drewno zdecydowanie należy do materiałów mających swój urok i jako jedyny z materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli nie musi być poddawany obróbce kolorystycznej. Wystarczy przezroczysty lakier chroniący drewno przed zanieczyszczeniem i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Właśnie takie wykonanie zyskuje w ostatnich latach na popularności.

 

                                                                       

 

Również w wypadku łóżka w kolorze naturalnego drewna producent zastosował tą samą praktyczną konstrukcję co w wypadku białego wykonania. Nie brakuje więc zestawu szuflad, porządkujących przestrzeń do przechowywania pod łóżkiem. W ofercie pojedynczych elementów z litego drewna znajdziemy kolejne meble pozwalające na kompletne wyposażenie pokoju dziecięcego w identycznym stylu.