Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nietypowe sypialnie zaskakująca swymi możliwościami

Na wybór mebli ma wpływ wiele czynników. Nie tylko wygląd mebli, ale również wielkość przestrzeni do umieszczenia mebli w pomieszczeniu. Niestety często musimy mocno korygować własne zamiary właśnie z powodu braku przestrzeni. Większość z nas ma do dyspozycji raczej ograniczoną przestrzeń. Jeżeli Państwo mają podobny problem to w dzisiejszym artykule przedstawimy kilka pomysłowych konstrukcji francuskiego producenta oferującego rozwiązania do małych wnętrz w formie zestawów i pojedynczych elementów. Przedstawione dzisiaj projekty są unikalne właśnie pod względem maksymalnego wykorzystania przestrzeni małych wnętrz sypialni. Łóżka z dostawkami z szeregiem miejsc do przechowywania, wykorzystując do tego celu przestrzeń nad łóżkiem. Przejdźmy więc do prezentacji poszczególnych projektów.

 

 

Łóżko podwójne z dostawką rozwiązującą brak przestrzeni do przechowywania

Oferta łóżek podwójnych zmieniła się znacznie w stosunku do konstrukcji jeszcze nie tak dawno uważanych za standard. Producenci kładą nacisk zwłaszcza na ilość przestrzeni do przechowywania, która nie była domeną łóżek podwójnych. Współczesne łóżka podwójne prawie standardowo mają do dyspozycji szuflady, często nawet z obu stron łóżka. Kolejnym elementem dopełniającym przestrzeń do przechowywania są dostawki, które spróbujemy przybliżyć Państwu w dzisiejszym artykule. Łóżka podwójne z dostawką są idealnym rozwiązaniem braku przestrzeni do przechowywania w sypialni. Dostawki dostępne są w wielu formach a te najbardziej rozbudowane oferują przestrzeń do przechowywania z sukcesem zastępującą nawet szafę, nie zajmując prawie żadną dodatkową przestrzeń w stosunku do powierzchni łóżka. Często częścią składową dostawek bywają stoliki nocne i oświetlenie LED. Dostawki łóżek są w zasadzie składanką przeróżnych szafek, półek i skrzynek, ale są i dostawki oferujące szafę. Typowym przykładem mocno rozbudowanej dostawki jest łóżko z dostawką kolekcji Evo francuskiego producenta. Na dołączonym zdjęciu łatwo osądzić przestrzeń do przechowywania oferowaną przez dostawkę.

 

  

 

Rozwiązanie na zdjęciu jest idealnym rozwiązaniem dla singli. Młodzi ludzie budujący kariery zawodowe i odkładający założenie własnej rodziny na później docenią taką konstrukcję zwłaszcza w małym wynajętym mieszkaniu. Producenci przynoszą oferty dostawek nie tylko do łóżek podwójnych o powierzchni spania 160x200 cm, ale również dla singli z powierzchnią spania 140x200 cm. Oprócz dostawki łóżka mają do dyspozycji również zestaw szuflad.

 

 

Bardzo szeroka oferta mebli do sypialni

Wybór zestawów do sypialni i pojedynczych elementów wyposażenia sypialni poszerzył się znacznie w ostatnich latach. Współczesna oferta jest bardzo szeroka i wybór wcale nie jest prosty. Do dyspozycji są meble w ponadczasowym designie, meble nowoczesne, ale nie brak również sypialni w stylu rustykalnym czy stale popularniejszym ostatnio stylu retro. Jak więc właściwie wybrać? Warto przeanalizować wybór również pd kątem możliwości praktycznego wykorzystania oferowanych elementów. Ważne by meble nam się podobały, ale równie ważne jest co wszystko są w stanie zaoferować. Często możemy być mile zaskoczeni możliwościami współczesnych mebli. Jak już wspominaliśmy, coraz popularniejsze są meble w stylu retro.

 

  

 

W zestawie mebli do sypialni kolekcji ALba, producent posunął się w temacie dostawek jeszcze dalej. Klient sam może zadecydować o formie i wyglądzie dostawki do swojego łóżka. Klient wybiera kolejność i ilość szafek wchodzących w skład dostawki, dodając je do podstawowej konstrukcji. Nowym elementem są stoliki do odkładania umieszczone po obwodzie łóżka. Całkowity wygląd  zestawu na pewno może się podobać, a zarazem oferuje szerokie możliwości praktycznego wykorzystania.

 

Zaaranżować sypialnię tak by z postępem czasu nie zamieniła się w magazyn, nie stanowi raczej większego problemu. Wystarczy odpowiednio dobrać meble, tak by wszystko miało swoje określone miejsce. Mamy nadzieję, że w dzisiejszym artykule udało nam się przekonać Państwa o tym, że jest to możliwe nawet na bardzo małej przestrzeni.