Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nietypowe pokoje dziecięce dla chłopców

Są państwo rodzicami chłopca dorastającego do własnego pokoju? Łóżeczko dziecięce zaczyna być za ciasne, a obecność rodziców zaczyna „przeszkadzać” dziecku? Czas najwyższy na zorganizowanie samodzielnego pokoju dziecięcego. Pokoju w którym będzie mógł się nie tylko bawić, ale i spać jak prawdziwy dorosły mężczyzna. Ten właśnie moment może być kluczowy w życiu młodego mężczyzny. Oczywiście lekko przesadzamy, ale na pewno warto poświęcić temu problemowi odrobinę czasu i dokładnie przemyśleć w jaki sposób urządzić pokój naszej pociechy..

 

Zestawy z gwarancją sukcesu!

Podczas aranżacji nowego pokoju dziecięcego mamy prawie nieograniczone możliwości. Warto jednak powrócić do lat dziecięcych i przypomnieć sobie co w tych czasach było dla nas ważne. Idealnym rozwiązaniem jest włączenie dziecka do procesu projektowania, lub przynajmniej wypytanie go o ulubione kolory i ulubionych bohaterów. Dla zaczerpnięcia inspiracji polecamy również zaznajomić się się z ofertą duńskiego producenta mebli dziecięcych z litego drewna. W skrócie postaramy się przedstawić kilka projektów tego producenta, przeznaczonych dla chłopców. Kolekcje tego producenta to kompleksowe rozwiązania dopracowane do najdrobniejszych szczegółów. Kolekcje te zawierają wszystkie meble niezbędne do wyposażenia pokoju dziecięcego. Podstawę wszystkich kolekcji tworzą białe meble z litego drewna, uzupełnione tematycznymi dekoracjami podkreślającymi charakter danej kolekcji. Każdy z oferowanych zestawów zawiera łóżko, materac, meble do siedzenia, meble do przechowywania i co najważniejsze, masę dekoracji. Dodatkowym atutem kolekcji tego producenta jest możliwość dowolnego wyboru pojedynczych elementów, w zależności od potrzeb i fantazji klienta.

Przejdźmy więc do poszczególnych kolekcji pokoi dziecięcych dla chłopców, które producent tworzył zainspirowany najczęstszymi chłopięcymi marzeniami..

 

Kolekcja Cowboy

Pierwszy zestaw pokoju dziecięcego z kolekcji Cowboy, już w nazwie podpowiada nam że przeznaczony jest dla miłośników dzikiego zachodu. Białe meble uzupełnione stylowymi dekoracjami tworzą idealną atmosferę do zabaw małego kowboja. W takim otoczeniu łatwo wcielić się do roli szeryfa broniącego prawa, czy wraz z kolegami stworzyć ekipę siedmiu wspaniałych.

Dětský pokoj z masivu Cowboy-XXL-A6-1

 

Kolekcja Aeroplane

Kolejnym tematycznym zestawem jest pokój dziecięcy z kolekcji Aeroplane. I w tym wypadku nazwa kolekcji nie pozostawia wątpliwości dla kogo jest przeznaczona. Tym razem uniwersalne białe meble udekorowane są motywami lotniczymi i tworzą idealną scenerię dla małych asów przestworzy.

Dětský pokoj pro dvě děti Aeroplane-XXL-A19-1

 

Kolekcja Space

Zestaw pokoju dziecięcego z kolekcji Space, tak samo jak w poprzednich projektach jasno określa grupę docelową. Pokój stworzony dla młodych fascynatów przestrzeni kosmicznej. Dekoracje tworzą atmosferę w której podróże międzygwiezdne stają się równie proste jak w popularnej serii Star Wars czy Star Trek. W połączeniu z pomalowaniem ścian pokoju jak na dołączonym zdjęciu, pokój może również być inspiracją dla kolejnego Kopernika.

Dětský pokoj z masivu Space-milieu 1

 

Wszystkie prezentowane zestawy pokoi dziecięcych mogą być wykorzystane aż do wieku dorosłego dziecka. Wystarczy zmienić dekoracje, zestaw stolika dziecięcego z krzesełkami zamienić na biurko z krzesłem, obniżyć łóżko do klasycznego rozmiaru. Rozwiązanie proste i praktyczne, a mimo to dające wiele radości.