ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Niemowlęcy pokój dla chłopców Berry-10.110

Producent: New Joy
Kod: NEWJ00100-2016
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżeczko niemowlęce: 184x105x90
2 332 zł
Komoda: 88x81x46
1 227 zł
Półka: 86x25x17
276 zł
Szafa: 131x199x58
2 618 zł

Dane produktu

Powierzchnia spania: 80x130 - 80x180 cm
Obciążenie: 90 kg
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta MDF
Wykończenie: lakier
Kolor: dąb, beż, biały - niebieska szuflada
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Pokój niemowlęcy dla chłopców od narodzin do lat piętnastu

W ramach kolekcji Berry, markowych mebli dziecięcych z wydłużoną do 7 lat gwarancją, producent przedstawia szereg mebli do kompletnego wyposażenia pokoju niemowlęcego. Neutralna kolorystyka z elementami dekoracyjnymi dostosowanymi dla dziewcząt lub dla chłopców, tak jak w przypadku przedstawianego aktualnie zestawu pokoju niemowlęcego. Częścią składową tego zestawu jest rozkładane łóżeczko niemowlęce umożliwiające rozłożenie do postaci łóżka pod materac 80x180 cm, co umożliwia wykorzystanie łóżeczka od narodzin do lat co najmniej czternastu lub piętnastu. Również kolejne meble wchodzące w skład tego zestawu można oczywiście wykorzystać w identycznym przedziale czasowym. Obszerna szafa, komoda i półka do zawieszenia zaspokoją większość potrzeb niemowlęcia i nastolatka. Dla pełnego zaspokojenia potrzeb ucznia, wystarczy dokupić odpowiednie biurko, które stanowi w zasadzie jedyny wydatek na przestrzeni 15 lat, co kwalifikuje ten zestaw do kategorii bardzo opłacalnych inwestycji. Również w formie złożonej łóżeczko jest bardzo praktyczne i bezpieczne, dzięki zintegrowanej komodzie z przewijakiem. Przedstawiony zestaw możemy również z powodzeniem wykorzystać dla dziewczynki, wystarczy tylko odwrócić niebieskie elementy dekoracyjne, tworzone są one obustronnie pomalowanymi płytami, a druga strona wykonana jest w kolorze różowym.

 

Info Aldo: po rozłożeniu łóżeczko oferuje powierzchnię spania 80x180 cmProducent markowych mebli dziecięcych z gwarancją wydłużoną do 7 lat, kładzie nacisk jakość, oryginalny wygląd, nieszkodliwość dla zdrowia oraz szerokie możliwości praktycznego wykorzystania. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Stelaż w cenie. Darmowy transport na terenie całego krajuNew Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Pokój niemowlęcy P´tits

Pokój niemowlęcy P´tits

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
4 006 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie