ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Niebieski stolik dziecięcy z krzesłami z litego drewna My color

Producent: HoppeK
Kod: HPK00265-2015
710 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Cena: 2 krzesła, stolik
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: niebieski
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Krzesło dziecięce: 28x50x28 cm
Stół dziecięcy: 50x47x50 cm

Meble dziecięce z litego drewna, tradycyjny chłopięcy odcień

W ofercie duńskiego producenta można spotkać szeroką gamę odcieni mebli dziecięcych z litego drewna. Kombinacji,w jaki sposób można zestawić kolory w pokoju dzieciącym, jest mnóstwo. Do tradycyjnych i najczęściej wybieranych odcieni dla dzieci należy w przypadku chłopców na pewno niebieski, dla dziewczyny bardziej odpowiednie są kolory różowy czy fioletowy. W ofercie znajdziemy stolik i krzesła z litego drewna o identycznym wyglądzie również w kolorach pomarańczowym, zielonym lub czerwonym, ale i w wielu mniej typowych odcieniach.  Prócz stolików i krzeseł z litego drewna można nabyć tak samo w różnych kolorach łóżka dziecięce czy kontenery z litego drewna na kółkach. Pokój dziecięcy z litego drewna w kolekcji My color może być naprawdę wesoły i kolorowy, co zresztą potwierdzają załączone zdjęcia projektów pokoi dziecięcych.

 

Producent duński  stawia na wysoką jakość , meble posiadają odpowiednie certyfikaty. Wykonane są z jakościowego drewna sosnowego, prawidłowo wysuszonego i bez skaz, dlatego jest powierzchnia mebli gładka. Nie dochodzi również do deformacji mebli pod wpływem zmiany temperatury w pomieszczeniu. Dostawa krzesła i stolika w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie