ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Narożne biurko Vista 357204

Producent: DME - F
Kod: DME0032-2015
580 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 90 cm
Szerokość: 121 cm
Głębokość: 107,6 cm
Waga: 42 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb shannon
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy
Wykonanie: prawy i lewy układ

Instrukcja montażu

Narożne biurko jako rozwiązanie wyposażenia małych pomieszczeń

O ile nie dysponują Państwo pomieszczeniem do wyposażenia domowego gabinetu i zmuszeni są Państwo do ustawienia biurka w pomieszczeniu wykorzystywanym do innych celów, na przykład do salonu, to idealnym rozwiązaniem jest biurko narożne. Taką właśnie konstrukcję zastosował francuski producent do przedstawianego biurka kolekcji Vista. Blat umieszczony z lewej strony i przestrzeń do odkładania i przechowywania po stronie prawej. To wszystko w eleganckim i nowoczesnym wykonaniu. Biurko posiada praktyczną barierkę chroniącą drobne akcesoria przed upadkiem. Biurko jest do dyspozycji w kilku kolorach. Obecnie prezentowany odcień producent określa jako dąb shanon.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość, ale również na praktyczny i pomysłowy design. Materiałem do produkcji biurka jest płyta laminowana o grubości 15 i 22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie