Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Największy wybór mebli dla każdego, nowe kolekcje

Mieszkanie jest bardzo istotną częścią życia każdego człowieka. Wszyscy chcemy, aby nasz dom wyglądał niesamowicie i w miarę możliwości spełniał wszystkie nasze oczekiwania. Samo meblowanie, urządzanie danego pomieszczenia, ciągłe ulepszanie domu, jest w zasadzie niekończącym się procesem, ponieważ design, ale także nasz gust, nie tylko na różnych etapach życia każdego z nas, ciągle się zmienia.

Na początku tej podróży przez życie zaczynamy aranżować nasze życie jako „single”, potem przychodzi partner, małżonek i oczywiście dzieci. Ale w miarę upływu życia małe dzieci stają się większe, w którym to momencie konieczna jest zmiana w ich królestwie, a nawet dzieci już dawno dorosły, opuściły rodzinne gniazdo, więc nadszedł czas na zmianę sposobu wykorzystania pustego lub wolnego pokoju dziecięcego.

 

                                                    Aldo meble - nie tylko szpredawca, ale także niestandardowe projekty

 

Ale nie tylko samo życie zmienia mieszkanie, czasami po prostu chcemy ulepszyć nasz dom, lub podoba nam się nowy trend, lub przeprowadzamy się z mieszkania do pierwszego własnego domu, w skrócie, istnieje wiele różnych bodźców, które nieustannie poruszają nas do fundamentalnych zmian, które ściśle podążają za tłem w postaci naszego własnego mieszkania i mebli.

Jak już wspomnieliśmy i mamy nadzieję, że się z tym zgodzisz, życie to niekończący się proces, a meble z pewnością również podlegają wpływom mody. A dziś porozmawiamy o nowych projektach, ich zaletach, ale w niektórych przypadkach może także o ich wadach.

 

Zacznij od wyboru niezawodnego sprzedawcy, a nie od wyboru mebli

Nic tak nie zepsuje radości z nowo nabytych mebli jak niepasujący do zdjęcia design, do tego słaba jakość, a na koniec uszkodzony towar, gdzie czekają nas niedogodności w postaci często długotrwałych reklamacji. Jak uniknąć tych problemów? Zdecydowanie zalecamy, aby przed zakupem mebli najpierw zastanowić się, u jakiego sprzedawcy mebli dokonać zakupu

Dziś bardzo łatwo jest znaleźć wszystkie potrzebne informacje o sprzedawcy, na przykład po prostu czytając recenzje klientów, którzy kupili przed tobą. Podejrzanie niskie ceny lub wręcz przeciwnie, podejrzanie wysokie rabaty wynoszące prawie 90 procent z pewnością nie wróżą nic dobrego, a już na pewno nie jakości. W dzisiejszych czasach naprawdę wiarygodnego sprzedawcę można rozpoznać na pierwszy rzut oka dzięki wielu czynnikom, w tym faktowi, że oferuje on większość swoich mebli w magazynie z dostawą w ciągu kilku dni.

 

                                                     

 

Spróbujmy wspomnieć lub wymienić najważniejsze oznaki, które powiedzą ci, czy sprzedawca jest wiarygodny i nie musisz się martwić o zakup. Szczególnie w przypadku zakupu mebli bardzo ważna jest wysoka jakość i certyfikaty, a także spersonalizowana wysyłka, którą zawsze oferuje rzetelny sprzedawca. Samodzielna wysyłka gwarantuje dostawę nieuszkodzonego towaru i pozwala uniknąć niepotrzebnych reklamacji, które u niektórych sprzedawców mogą trwać wiele tygodni i pozostawić cię z meblami w kartonach porozrzucanymi po całym pokoju w domu.

Zły sen, którego nikt nie chce doświadczyć. Z drugiej strony, sprzedawca, który oferuje większość swoich mebli w magazynie, jest w stanie nawet natychmiast załatwić każdą reklamację, być może spowodowaną wadą produkcyjną, ponieważ przechowuje części zamienne i całe płyty w magazynie. Reklamacje są zawsze nieprzyjemne, ale ich szybkie załatwienie w ciągu kilku godzin jest jednym z mocnych argumentów przemawiających za wyborem danego sprzedawcy.

I tak, jeśli podjęliście już ostateczną decyzję co do sprzedawcy, możemy teraz skupić się na samym designie, a w szczególności na tym, co nowego w świecie mebli i mieszkań. Zacznijmy od dzieci, ponieważ ten rok przynosi naprawdę wiele zmian.

 

Nowoczesne meble dziecięce to przede wszystkim jasne odcienie

Największą zmianą dla tego typu mebli są odcienie, ale można też mówić o charakterystycznej prostocie, wręcz minimalizmie. Różnica między meblami dziecięcymi a meblami dla nas, dorosłych, jest coraz mniejsza. Meble dziecięce w wielu projektach wykorzystują zupełnie identyczne odcienie, które można znaleźć w całej gamie dla wszystkich typów pomieszczeń.

W dzisiejszych czasach projektanci zalecają, aby pokoje dziecięce były akcentowane lub definiowane przez dekoracje i akcesoria, ponieważ jest to jedyny sposób, aby nowo nabyte meble dziecięce stały się „trwałym produktem”. Dzięki projektowi, który przypomina projekty dla nas, dorosłych, meble dziecięce mogą być używane aż do osiągnięcia dorosłości. Ponadto, zwykła zmiana dekoracji i akcesoriów odpowiednio do wieku, zamiast zmiany samych mebli, aby dostosować je do wieku dzieci, jest zdecydowanie mniejszym kosztem finansowym. 

 

Pokój dziecięcy Bito biały kompletny   Łóżko piętrowe ze schowkiem dąb Kiss

 

Zawsze najlepiej jest podać przykłady. Na pierwszym zdjęciu ilustracyjnym podstawowy projekt pokoju dziecięcego dla ucznia w białym odcieniu, którego nawet uczeń nie będzie się wstydził. Rzeczywiście, w tym przypadku wystarczy tylko zmienić akcesoria, na półkach zamiast zabawek z czasem pojawią się książki. Duże wrażenie zrobiła na nas jednak designerska propozycja łóżka z nowoczesnym wezgłowiem w formie panelu. Panel nie tylko wygląda bardzo efektownie, ale jest też praktyczny. Służy do wygodnego leżenia i chroni ścianę przed uszkodzeniami.

Na drugim zdjęciu prezentujemy najnowszy trend w projektowaniu łóżek piętrowych. Również w tym projekcie wykorzystano jasne odcienie, które są dość powszechnie spotykane w pokojach przeznaczonych dla dorosłych, ale najważniejszym elementem jest bez wątpienia wytłaczane wykończenie z jasnego drewna dębowego, które jest tak bardzo widoczne w wielu projektach nowych kolekcji mebli dziecięcych, a projekt pokoju dziecięcego na trzecim zdjęciu odpowiada temu.

 

                                                       Pokój dziecięcy dla dwójki dzieci Leka Pack

 

Dzisiejsze meble do sypialni to głównie duża przestrzeń do przechowywania

Spanie dzieci i nowości w świecie mebli właśnie dla nich pokrótce przedstawiliśmy.  Przenieśmy się jednak wyobraźnią do kolejnego pomieszczenia, sypialni, która zajmuje się spaniem dla rodziców, ale także dla tych z Was, którzy jeszcze nie mają dzieci. W tym roku sypialnie również stawiają na jasne, naturalne odcienie, często z 3D wykończeniem i oczywiście w połączeniu z uwielbianym odcieniem bieli.

Minimalistyczny design ma na celu maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, ale także potrzebę przechowywania, tak aby sypialnia nie była magazynem mało używanych przedmiotów i przedmiotów pierwszej potrzeby, ale przytulnym pokojem, w którym wszystko, co nie powinno być na widoku, jest ukryte.

 

Łóżko podwójne ze schowkiem na poziomie Lago   Łóżko podwójne z nadstawką Bridge biały

 

Obecnie standardem są cztery szuflady przy łóżku, a nie jedna lub dwie jak w przeszłości. W nowych projektach łóżek podwójnych projektanci przesadzają z wielkością lub objętością przestrzeni do przechowywania, aby nie zajmować dodatkowego miejsca w sypialni. Z tego też powodu pojawia się coraz więcej łóżek dwuosobowych z przestrzenią w formie nadbudowy. W wielu przypadkach zastępuje ona szafę, tak jak w naszym przykładzie.

Przedłużenie nie zajmuje jednak miejsca na podłodze i z pewnością nie zabiera miejsca w sypialni. Pozostaje ona przyjemnie przewiewna i nadaje się do spania. Zmiana tradycyjnej szafy na otwartą garderobę to również duże zjawisko w nowoczesnej sypialni. Nie jest to wcale zaskakujące, ponieważ otwarte szafy są bardziej przystępne cenowo, a jednocześnie oferują więcej miejsca do przechowywania niż tradycyjne szafy.

 

                                                       Szafa otwarta narożna dąb Suit ciemny II

 

Wysokiej jakości meble powinny znaleźć się w każdym pomieszczeniu, bez wyjątku

W naszym czacie nie zawsze możemy skupić się na wszystkich pomieszczeniach, salon, biuro, kuchnia z jadalnią czy przedpokój otrzymają miejsce w naszym kolejnym artykule, ale nie możemy poprzestać na jakości mebli. Przede wszystkim w kontekście tego, w jaki sposób można faktycznie poznać wysokiej jakości meble, gdy chcemy umeblować swój dom w zaciszu własnego domu, na jednym z internetowych rynków. 

Dlatego dla wielu z was pomocne może być wymienienie kilku istotnych czynników, które dadzą wam pewność, nawet na odległość, że rzeczywiście wybraliście meble wysokiej jakości. Oczywiście pod warunkiem, że nie pominąłeś pierwszego i najważniejszego kroku oraz że wystarczająco sprawdziłeś sprzedawcę, u którego chcesz dokonać zakupu. Ale wracając do tematu. Wybierając meble, skup się na szczegółach, ilości zdjęć, które sprzedawca udostępnia, abyś mógł zobaczyć i ocenić meble pod wieloma kątami.

Szczegółowe zdjęcia, które są wystarczająco rozstrzygające co do sposobu obróbki krawędzi lub grubości materiału wybranego elementu. Oczywiście nie zapominajmy, że są to parametry, o których rzetelny sprzedawca wspomina również w opisie lub karcie technicznej. Nie powinno również zabraknąć szczegółowych wymiarów, oczywiście rodzaju materiału, w skrócie wszystkiego, co należy do mebla, łącznie z jego wagą własną.

 

                                                      Stół jadalny okrągły Duna

 

Wiarygodny sprzedawca wskazuje kraj pochodzenia, w którym meble zostały wyprodukowane, a także posiada szereg instrukcji montażu online, w których można wcześniej zobaczyć „wnętrzności” mebla. I wcale nie należy tego odrzucać. Zwłaszcza w przypadku mebli dziecięcych należy poprosić o certyfikat, jeśli nie jest podany. Z grubsza rzecz biorąc, im więcej mniejszych elementów potrzebnych do kompletnego montażu, tym gorsza jakość mebli.

Ten sam parametr dotyczy rzeczywistej wagi mebli. Im cięższe meble, tym oczywiście lepszej jakości i mocniejsze. Na przykład, jeśli planujesz kupić łóżko piętrowe z szafą i dwoma łóżkami dla swoich dzieci, to taka koncepcja musi mieć wagę ponad 150 kg, aby uzyskać wysokiej jakości element.

 

Zdjęcia naprawdę zmontowanych mebli, sieci społecznościowe, pobyt w prawdziwym świecie

Rzetelny sprzedawca zawsze oferuje coś ekstra, wartość dodaną do mebli, a najlepiej, gdy poświęca się także własnemu wzornictwu. Na stronie Aldo Meble znajdziesz nie tylko nasze własne realizacje, przede wszystkim wnętrz dziecięcych, które przejrzyście pogrupowaliśmy w kategorii inspiracje do pokoju dziecięcego, ale w odniesieniu do tych realizacji masz również możliwość wyboru spośród zdjęć rzeczywistych, naprawdę zmontowanych mebli.

To dodatkowa pewność, że meble są dobrej jakości, bo na zdjęciach mebli składanych przy udziale dzieci nie da się niczego upiększyć, jak ma to miejsce w przypadku zdjęć tworzonych przez same wizualizacje w oprogramowaniu. Oceń sam, które ze zdjęć daje Ci więcej informacji lub świadomości, czy podoba Ci się dany typ mebla i jak on faktycznie wygląda. Wystarczy zauważyć różnicę w naturalnym odcieniu jasnego drewna dębowego, prawdziwe zdjęcie zmontowanych mebli z dziećmi daje realistyczny wygląd

 

Łóżko piętrowe dla trójki dzieci z szufladą Bibliobed   

 

Wierzymy, że wielu z was już wie, co potrafią zrobić „tak zwane "modelowe” zdjęcia. Pamiętaj więc, że nawet w dzisiejszych czasach Internetu i sprzedaży online za pośrednictwem wielu rynków internetowych, bardziej niż pożądane jest trzymanie stóp na ziemi. Rozumiemy przez to przede wszystkim fakt, że nie znajdziesz idealnych mebli w nierealnym świecie.

 

Portale społecznościowe są również świetne do weryfikacji sprzedawcy, ale także zadowolenia klientów, którzy kupili przed tobą, o czym zdecydowanie warto wspomnieć. Przede wszystkim znajdziesz na nich również informacje o tym, czy sprzedawca jest naprawdę oddany meblom, a nie tylko zainteresowany sprzedażą mebli bez dalszego zainteresowania tobą, klientem

 

Czy zwróciliśmy się do Ciebie? Podobają Ci się nasze meble lub szukasz nowości w świecie wystroju wnętrz, to już teraz możesz dowiedzieć się wszystkiego na naszej stronie internetowej, gdzie z przyjemnością doradzimy Ci również w wyborze mebli