Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Najpopularniejsze pozycje roku 2015

Nowy rok to z reguły mnóstwo noworocznych postanowień czy nowych planów, ale jest też okazją do podsumowań i bilansów. Tradycją naszego sklepu jest styczniowe podsumowanie popularności oferowanych przez nas produktów, więc nie będzie wielkim zaskoczeniem dzisiejsza prezentacja naszej listy przebojów 2015. Nie jest też chyba wielkim zaskoczeniem, że wszystkie pozycje z naszego Top 5, to meble dziecięce. W końcu to Państwo tworzą tę listę, a wiadomo że dla rodziców dzieci są zawsze na pierwszym miejscu i każdy rodzic prędzej zafunduje nowy mebel dziecku niż sobie. Ale czas wrócić do naszej listy, bo na pewno ciekawi Państwa który z produktów stał się numerem jeden roku 2015, pod względem popularności wśród klientów.

 

 

1. miejsce – łóżko piętrowe Bibop

Na najwyższym stopniu naszej listy usadowiło się łóżko piętrowe Bibop francuskiego producenta. Łóżko dostępne w układzie dla dwójki dzieci lub nawet dla trójki, z dodatkowym miejscem do spania w formie szuflady. Oczywiście nawet dla dwójki dzieci można szufladę wykorzystać jako dodatkowe miejsce do przechowywania. Dlaczego właśnie to łóżko stało się najpopularniejszym produktem?

 

  

 

- atrakcyjna cena
- idealne rozwiązanie pokoju dziecięcego w małych pomieszczeniach
- sporo przestrzeni do przechowywania i odkładania
- opcjonalna kolorystyka półek odpowiednia jak dla dziewcząt tak i dla chłopców
- wysoka jakość i bezpieczeństwo dzieci
- elegancki, nowoczesny wygląd

 

 

2. miejsce – łóżko piętrowe Swan

Pozycja druga to łóżko piętrowe Swan o identycznej konstrukcji, różniącej się jedynie białym wykonaniem. Również to łóżko jest do dyspozycji dla dwójki lub dla trójki dzieci, a autorem tej konstrukcji jest tak samo francuski producent. Łóżko piętrowe Swan częściej znajduje zastosowanie w dziewczęcych pokojach dziecięcych, ponieważ biały kolor dobrze łączy się z najpopularniejszym dziewczęcym kolorem, jakim jest bez wątpienia róż.

 

  

 

Ogólnie łóżka piętrowe są idealnym rozwiązaniem do aranżacji pokoi dziecięcych w małych pomieszczeniach. Łóżka piętrowe francuskiego producenta są jakościowe i bezpieczne. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18-25 mm. W cenie stelaż w postaci płyty z otworami, rozwiązanie zapewniające dostateczną wentylację i sztywność łóżka. 

 

3. miejsce – łóżko piętrowe Leo

Trzecią pozycję uzyskało najmniejsze z łóżek piętrowych, łóżko Leo. Łóżko, również francuskiego producenta, znajduje zastosowanie w najmniejszych pomieszczeniach, do których nie mieszczą się łóżka Swan czy Bibop. Łóżko Leo z możliwością wyboru koloru tła półek znajduje zastosowanie w pokojach dziecięcych dla chłopców, dla dziewcząt i dla rodzeństwa płci przeciwnych. Łóżko to jest dostępne w opcji z szufladą bez. Szuflady nie można jednak wykorzystać jako dodatkowego miejsca do spania, ale tylko jako przestrzeń do przechowywania.

 

  

 

Łóżko Leo przekonuje do siebie nie tylko wyglądem i praktyczną konstrukcją, ale również bardzo atrakcyjną ceną. Również u łóżka Leo, francuski producent pamiętał na bezpieczeństwo dzieci stosując bezpieczne szerokie schodki i barierkę bezpieczeństwa po obwodzie górnego łóżka.

 

 

4. miejsce – pokój dziecięcy Amori

Czwartą pozycję zajmuje zestaw pokoju dziecięcego z kolekcji Amori belgijskiego producenta. Wysoka pozycja w rankingu popularności jest dla nas miłym zaskoczeniem, ponieważ kolekcja Amori zdecydowanie nie należy do tanich. Ale wysoka elegancja i romantyczny styl zdołały przekonać do siebie bardzo wielu klientów. Kolekcja z elementami stylu rustykalnego weszła przebojem do kategorii wyposażenia pokoi dziecięcych dla dorastających dziewcząt. Kolekcja Amori zawiera szereg pojedynczych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego, co umożliwia indywidualne dostosowanie wnętrz, według potrzeb klienta.

 

  

 

Bardzo popularnym rozwiązaniem miejsca do spania stało się łóżko z baldachimem, wysoko cenione przez dorastającej nastolatki. Unikalny, romantyczny wygląd wywindował pokój kolekcji Amori na pozycję prawie medalową, co ze względu na cenę tego zestawu jest ogromnym sukcesem.

 

 

5. miejsce – łóżko piętrowe z litego drewna Pino

Honoru wyrobów z naturalnego drewna broni łóżko piętrowe Pino belgijskiego producenta, które jest jedynym przedstawicielem mebli z litego drewna w ścisłej czołówce. Łóżko piętrowe Pino, tak samo jak jego konkurenci z płyty, dostępne jest w opcji z szufladą, lub bez. I podobnie jak i pierwszych dwu pozycji naszej listy, szufladę można wykorzystać jako dodatkowe miejsce do spania lub jako miejsce do przechowywania.

 

  

 

Łóżko piętrowe z drewna sosnowego jest do dyspozycji w wykończeniu białym przezroczystym lakierem (zachowującym widoczną strukturę drewna), w kolorze naturalnego drewna sosnowego, lub w kolorze szarym. Meble dziecięce z litego drewna powracają powoli do łask producentów i klientów, zwłaszcza ze względu na ekologię i nieszkodliwość dla zdrowia, które są najwyższym priorytetem u mebli dziecięcym.

 

To była lista przebojów roku 2015 stworzona bezpośrednio przez Państwo, naszych klientów. Jesteśmy ciekawi jak ta lista będzie wyglądała w roku 2016 i już od dziś możemy obstawiać, której z nowości przygotowanych na ten rok, uda się zastąpi zeszłorocznych zwycięzców.