Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Najbardziej pożądane łóżka piętrowe już w sprzedaży

Wierzymy, że dla nikogo z Was nie jest dużym zaskoczeniem, że rozwiązanie pokoju dziecięcego za pomocą łóżek piętrowych jest jednym z najbardziej powszechnych. Możemy również powiedzieć, że jednym z najbardziej popularnych, szczególnie ze względu na maksymalną optymalizację przestrzeni, w której dzieci potrzebują wszystkiego, czego potrzebują i nadal muszą mieć miejsce do zabawy po umieszczeniu wszystkich niezbędnych mebli. Maksymalne uwzględnienie pomieszczenia, które jest tak niezbędne, naprawdę zapewni te ekonomiczne projekty, na naszej stronie od prawie dwóch dekad w wyłącznej reprezentacji głównie francuskich i hiszpańskich producentów.

 

                                                Łóżko piętrowe ze schowkiem Vinito

 

Design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej, meble, które zostały przetestowane przez dzieci i zdjęcia, które wykonujemy dla Ciebie z złożonych mebli. Dziś jednak skupimy się nie tyle na funkcjonalności i zaletach tych łóżek piętrowych, ponieważ wiele linii zostało już opisanych na ten temat, ale głównie na tym, co nowego w świecie projektowania wnętrz w tej dziedzinie. A nowości jest naprawdę sporo. I już od pierwszego projektu widać, co nowego w designie.

 

Powrót do naturalnych odcieni w połączeniu z bielą, gdzie naturalny odcień charakteryzuje się bardzo charakterystyczną fakturą imitującą drewno. Design, który nie pozostanie niezauważony w żadnym pokoju dziecięcym. Oczywiście nie brakuje tu szuflad, ale nietypowym elementem jest drążek do szafy. Idealne rozwiązanie dla tych z Was, którzy ze względu na bardzo małą przestrzeń nie mogą pozwolić sobie na łóżko piętrowe z szafą. I tutaj zatrzymamy się na chwilę i możemy przejść do tych projektów z szafami, ponieważ są one również jednymi z najbardziej pożądanych.

 

Łóżko piętrowe z miejscem do przechowywania, łóżko piętrowe z szafą

Jeden z bestsellerów, ponieważ oszczędność miejsca w pokoju dziecięcym jest naprawdę duża. Jedynym minusem tych projektów łóżek piętrowych z miejscem do przechowywania jest fakt, że osiągają one prawie trzy metry dzięki umieszczeniu szafy. A jest to wymiar, na który niestety nie każdy rodzic w pokoju dziecięcym może sobie pozwolić. Ale mamy też dla Was dobrą wiadomość, na ten rok w nowych kolekcjach przygotowaliśmy projekty, które mogą być lub można je określić jako bardzo korzystny kompromis. Szafa nie jest dwudrzwiowa, ale jednodrzwiowa i nagle Ty również możesz otrzymać to wspaniałe łóżko piętrowe dla swoich dzieci. Oczywiście w nowych kolekcjach zachowujemy również projekty z obszernymi szafami. Oceń sam, który z projektów jest tak zwanym „idealnym” dla Ciebie i Twoich dzieci.

 

Łóżko piętrowe ze schowkiem dąb Kiss   Łóżko piętrowe z szafą Duży dąb

 

Świetną nowością jest również reliefne wykończenie powierzchni, które zwykle znajduje się na froncie szafki lub szufladach. Nowym trendem są zdecydowanie projekty mebli dziecięcych, które są nie do odróżnienia od mebli dla dorosłych. Może więcej elegancji, nie sądzisz? Jako sprzedawcy detaliczni możemy jednak powiedzieć, że jest to zdecydowanie duża zmiana i w tym sezonie po raz pierwszy wprowadzamy te reliefy. Korzyścią, jaką widzimy, jest przede wszystkim to, że łóżko piętrowe będzie wystarczająco reprezentacyjnym meblem, nawet gdy dzieci będą większe, w przeciwieństwie do przesadzonych, zbyt słodkich wzorów dla dzieci. Po kilku latach większe dzieci będą się im opierać i nie będą czuć się komfortowo w pokoju dziecięcym. Pójdźmy jednak nieco dalej.

 

Łóżko piętrowe dla trójki dzieci

Projektant, który jako pierwszy wymyślił to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, naprawdę rozwiązał dla wielu rodziców to, co jeszcze kilka lat temu było nierozwiązywalne. Mały pokój dziecięcy a w nim trójka dzieci, to już naprawdę duży orzech do zgryzienia przy jego urządzaniu. I tak wielka chwała tym wielofunkcyjnym projektom, gdzie z pomocą łóżka piętrowego dla trójki dzieci można zaaranżować nawet bardzo małą przestrzeń i wcale nie będzie ona zagracona meblami. Oszczędność miejsca jest spora, a dodatkowe łóżko jako trzecie miejsce do spania jest całkiem wygodne.

 

Łóżko piętrowe dla trójki dzieci różowe Tom   Łóżko piętrowe dla trzech osób z szafą Multi dymny niebieski

 

I jak widać, jest jeszcze miejsce na szafę. Największą zaletą jest to, że trzecie miejsce do spania w postaci szuflady może być wsunięte pod dolne łóżko przez same dzieci, co bardzo ułatwia stworzenie miejsca do zabawy. Jest to również popularny projekt do spania dwójki dzieci, gdzie dodatkowe łóżko jest używane tylko dla okazjonalnego kumpla do spania. Inną opcją jest wykorzystanie szuflady jako klasycznego miejsca do przechowywania, najlepiej na pościel. A co z małym pokojem dla jednego dziecka? Co oferują nowe kolekcje mebli dziecięcych?

 

Łóżko piętrowe z biurkiem

Ulubione rozwiązanie dla pokoju dziecięcego z jednym dzieckiem, w którym nawet jeśli masz tylko jedno dziecko, przestrzeń jest na wagę złota lub zmarnowana? Również w tym przypadku wielofunkcyjne projekty są jednymi z najpopularniejszych, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Tak, dobrze myślisz, mamy na myśli nic innego jak łóżka piętrowe z biurkiem, gdzie oprócz miejsca do spania i biurka, dziecko otrzymuje całą masę innych schowków. W wielu projektach na ten rok nie brakuje szaf, które są częścią ogólnego projektu.

 

                                              Łóżko piętrowe ze stołem Speed

 

Oferuje możliwość montażu, kiedy szafę można umieścić po lewej i prawej stronie. Podoba nam się przegubowy podział przestrzeni do przechowywania, a także rozmieszczenie elementów, zarówno biurka, półek, jak i samej szafy. Biurko jest wystarczająco duże dla drugoklasisty. Naprawdę w wielkim skrócie, przedstawiliśmy tylko kilka losowo wybranych „nowości” z kategorii łóżek piętrowych. Ale nawet my jako sprzedawcy wiemy, że nie każdy rodzic szuka rozwiązania w postaci tych konkretnych projektów. Jakie są więc inne opcje i co przyniesie nam design na rok 2024 w innych kategoriach mebli dziecięcych?

 

Wielofunkcyjne łóżka dziecięce

Największą różnicą w stosunku do łóżek piętrowych w tej kategorii rozwiązań do spania dla dzieci jest fakt, że łóżko nie jest na takiej wysokości, ale tak naprawdę, jak wspomnieliśmy, jest naprawdę bardziej przy ziemi. Może dla rodziców, którzy mimo wszystko obawiają się wysokich łóżek. Istnieje wiele opcji w zakresie wielofunkcyjnych łóżek dla dzieci, od projektów, które obejmują biurko, komodę lub po prostu miejsce do przechowywania i łóżko, w skrócie wszystkie istniejące opcje są zdecydowanie dostępne u nas. Mimo to, grupa tych łóżek wyróżnia się naciskiem na naturalny odcień w połączeniu z bielą.

 

                                                             Wielofunkcyjne łóżko dziecięce Sacha

 

Konstrukcja łóżka dziecięcego skupia się na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni i oszczędności miejsca. Dzięki podniesionemu łóżku jest miejsce na komodę, dwie duże szuflady i biurko, a wszystko to bez zabierania przestrzeni pokoju dziecięcego. Co więcej, dzieci uwielbiają podniesione łóżka, a także szereg sprytnie ukrytych schowków. Wszystko zostało zaprojektowane lub, powiedzmy, zaaranżowane w sposób, który ma sens i pozwala dziecku mieć niezbędne rzeczy pod ręką.

 

Drodzy przyjaciele designu, jeśli jesteście miłośnikami wszystkich nowych trendów, odcieni i śledzicie co nowego w świecie wystroju wnętrz, to zdecydowanie jesteście na naszej stronie poprawnie. Nie tylko dlatego, że prezentujemy meble, których nie znajdziesz nigdzie indziej dzięki naszemu wyłącznemu przedstawicielstwu, ale także dlatego, że jesteśmy nie tylko dealerami, ale także zajmujemy się propozycjami projektowymi. Dzisiejszy czat mógł być najbardziej korzystny dla rodziców, którzy właśnie zamierzają umeblować pokój swoich dzieci przed kolejnym nowym rokiem szkolnym, ale pozostali z pewnością również nie tracą czasu z nami, ponieważ oferujemy wszystko, co jest związane z doskonałym życiem.

 

Jeśli nowe wzory kolekcji 2024 podobają Ci się tak bardzo, jak nam, to nie zwlekaj, zamów łóżko piętrowe już teraz w promocyjnej cenie na cały maj, w którym wprowadzamy nowe produkty.