Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Najbardziej pożądane łóżka dziecięce już w sprzedaży

Nawet w dziedzinie projektowania dla dzieci, producenci z roku na rok wymyślają coraz bardziej pomysłowe projekty, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń dostępną do wyposażenia pokoju dziecięcego w łóżko dziecięce. A projekty z pewnością potrafią zaskakiwać na wiele sposobów. Jeśli jesteś rodzicem i zależy ci na komforcie swoich dzieci, dzisiejsza historia może być dla ciebie miłą inspiracją. Zwłaszcza jeśli zależy Ci na jakości mebli, ale także jeśli szukasz mebli bezpiecznych i certyfikowanych. Ponieważ, szczególnie w przypadku dzieci, konieczne jest wybranie wysokiej jakości i niezawodnych projektów, w których nie ma ryzyka nieprzyjemnych obrażeń.

 

                                                          Meble Aldo, największy wybór mebli dziecięcych

 

Nasza firma zajmuje się projektowaniem od prawie dwóch dekad i przez cały ten czas uważnie śledzimy trendy. Można u nas znaleźć meble dziecięce do małych mieszkań i większych domów, można znaleźć nasze własne propozycje projektowe, które w wielu przypadkach można wybrać ze zdjęć rzeczywistych zmontowanych mebli. Ekskluzywne projekty, których nie znajdziesz nigdzie indziej reprezentowane przez producentów z Hiszpanii i Francji. W dzisiejszej historii skupimy się jednak na kategorii łóżek dziecięcych, które, podobnie jak łóżka piętrowe, mogą maksymalnie wykorzystać pokój i zaoszczędzić dziecku lub niemowlęciu miejsca do zabawy.

 

Wielofunkcyjne łóżko dziecięce, to nie tylko miejsce do spania

Unikalna, wielofunkcyjna konstrukcja to najlepszy sposób na uzyskanie wielofunkcyjnego łóżka dla dzieci, które w zasadzie zapewnia wszystko, czego potrzebuje dziecko w wieku szkolnym. To nie tylko miejsce do spania, ale także miejsce do przygotowania się do szkoły dzięki wysuwanemu biurku, a także cała masa sprytnie ukrytych schowków. Dzięki podniesionemu łóżku wszystko znajduje się pod spodem, więc biurko, komoda i inne schowki nie zajmują dodatkowej przestrzeni.

Jedyną rzeczą, jaką trzeba dokupić do łóżka dziecięcego w wielofunkcyjnym designie, jest być może jakaś podręczna szafa. Ale jeśli wolisz przede wszystkim urządzić pokój zabaw i masz możliwość przechowywania rzeczy, na przykład ubrań, we wspólnej szafie lub dużej szafie, to jest to zdecydowanie idealne rozwiązanie dla dziecka. Posiadanie dużej ilości miejsca w pokoju zabaw jest niezbędne, zwłaszcza dla mniejszych dzieci.

 

Łóżko dziecięce z biurkiem Lukas   Dziecięce łóżko wielofunkcyjne Gaby

 

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni to wymóg zdecydowanej większości rodziców, nawet biorąc pod uwagę fakt, że wielu z nich musi urządzić pokój dziecięcy w małym mieszkaniu w jednym pomieszczeniu dla dwójki dzieci. Nie wszyscy widzą idealne rozwiązanie za wykorzystaniem łóżek piętrowych, choć ich popularność jest największa. Niektórzy po prostu wolą te wielofunkcyjne konstrukcje, w których łóżko jest jedynie podwyższone, a nie zbyt wysokie, jak w przypadku łóżka piętrowego.

Każdy rodzic ma inny typ pokoju lub powiedzmy pokoju i bardzo dobrze, że istnieją inne rozwiązania w projektowaniu domu. Na szczęście. Jeśli jako rodzice macie dwójkę dzieci i nie chcecie kupować łóżka piętrowego, to łóżka dziecięce dla dwójki dzieci są dla was idealnym wyborem.

 

Łóżko dziecięce z dostawką, wyjątkowe rozwiązanie dla dwójki dzieci

Jeśli masz dwójkę dzieci i chcesz, aby spały na niższym łóżku, które nie zajmuje miejsca, zajrzyj do kategorii łóżek dziecięcych z dostawką, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich dzieci. Maksymalna rozwaga, praktyczność i oszczędność miejsca porównywalna z łóżkiem piętrowym. A może masz jedno dziecko i po prostu szukasz rozwiązania, które oferuje również możliwość okazjonalnego przenocowania przyjaciela dziecka w dodatkowym łóżku. W każdym razie oferujemy takie łóżka od wielu lat i w nowych kolekcjach w bardzo ponadczasowych wzorach. Łóżko dziecięce z dostawką i dodatkową przestrzenią do przechowywania w postaci trzech praktycznych szuflad można śmiało zaklasyfikować jako pomysłowy projekt.

 

Łóżko dziecięce z dostawką dla dwójki dzieci Leka  Pokój dziecięcy dla dwójki dzieci Leka Pack

 

 

Aby dać ci jeszcze lepsze wyobrażenie o tym, jak taki pokój dziecięcy wyposażony w łóżko dla dwojga dzieci wygląda w ogólnym projekcie, przedstawiamy ilustracyjne zdjęcie, które może dać ci lepsze wyczucie lub pewność, czy projekt jest odpowiedni dla Ciebie. Połączenie bieli z jasnym dębem w wytłaczanym wykończeniu i nowoczesnymi liniami mebli jest dokładnie tym, co można opisać jako ponadczasowe, współczesne meble dziecięce.

 

Łóżko dziecięce z pojemnikiem, nie tylko do małego mieszkania

Jako sprzedawca detaliczny zawsze zalecamy zakup łóżka dziecięcego z pojemnikiem, nawet jeśli w pokoju dziecka jest dużo miejsca. Przestrzeń do przechowywania w postaci jednej lub zestawu dwóch szuflad zawsze wygląda lepiej na łóżku, a z ręką na sercu, nigdy nie ma wystarczającej ilości miejsca do przechowywania, a to, co jest wystarczające dla Ciebie, gdy Twoje dziecko jest małe, z pewnością nie będzie wystarczające, gdy dorośnie i zacznie uczęszczać do szkoły średniej.

 

Łóżko dziecięce z szufladami dla dziewczynki Sleep białe  Pokój dziecięcy dla dwóch dzieci Artic white

 

Tutaj również dominuje biel, ponieważ jest przyjemna dla dzieci i ma jedną bardzo dobrą cechę. Może optycznie powiększyć mały pokój. Można powiedzieć, że popularność białego odcienia utrzymuje się na stałym poziomie przez ostatnie dziesięć lat. Mając to na uwadze, masz możliwość wyboru wielu innych elementów w białym odcieniu w meblach dziecięcych, od biurek, komód, po szafy czy półki.

Oczywiście inne kolory również znalazły swoje miejsce i w nowoczesnym designie i możemy powiedzieć, że dla starszych dzieci czarny odcień jest wielkim hitem. Szczególnie licealiści, a zwłaszcza chłopcy, preferują ten nietradycyjny, dziecięcy mebel. Najczęściej w formie łóżka piętrowego ze stolikiem, a my nie możemy się powstrzymać przed przedstawieniem niektórych czarnych łóżek.

 

Podwyższone łóżko dziecięce, łóżko piętrowe, konstrukcja dla starszych dzieci

W końcu wyobrażasz sobie coś innego dla swojego dziecka niż to, co do tej pory powiedziano nam o łóżeczkach? Najnowszym projektem, który w przemyślany sposób rozwiązuje kwestię przestrzeni do spania dziecka przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu, jest łóżko piętrowe z biurkiem. O ich zaletach rozmawialiśmy niedawno, więc może pokrótce o tym, co nowego w designie właśnie tych wyjątkowych rozwiązań dla starszych dzieci.

Największą zmianą, jak już informowaliśmy, jest wybór odcienia. W przypadku tego projektu czarny jest zdecydowanie najpopularniejszym odcieniem. A wśród najpopularniejszych w ubiegłym roku jest projekt francuskiego producenta, który prezentujemy wyłącznie na naszej stronie internetowej.

 

                                                      Łóżko piętrowe z biurkiem dla chłopców On-Line

 

Jest prawie miejski, zdecydowanie ma coś do zaoferowania starszym dzieciom. Wystarczająco duża przestrzeń do spania, biurko odpowiednie nawet dla licealisty i półka na kilka monitorów. Oświetlenie LED bardzo ładnie uzupełnia propozycję projektową. Krótko mówiąc, odpowiedni "pokój naprawczy" dla starszego chłopca. Jedyne, co może zaskoczyć w tym łóżku, to fakt, że za biurkiem może zasiąść nie dziecko, a tata.

W tym roku oferta nowych wzorów łóżek dziecięcych jest naprawdę duża. Wierzymy, że nie tylko wyrafinowany design, ale także szeroka gama odcieni przypadnie do gustu wielu z Was i każdy z pewnością znajdzie swojego "faworyta". A jeśli szukasz odpowiedniego rozwiązania do spania już teraz, możesz zamówić z nowych kolekcji w naszej kategorii łóżek dziecięcych.