Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Metalowe łóżko, zawsze trendy

Dla miłośników stylowych mebli przygotowaliśmy w tym roku ofertę metalowych łóżek w szerokiej gamie kolorów. Metalowe łóżka belgijskiego producenta znają Państwo z naszej zeszłorocznej oferty, kiedy to przedstawiliśmy metalowe łóżka dziecięce pod materac 90x200 cm. W tym roku poszerzamy ofertę o łóżka pod materac 120x200 cm. Metalowe łóżko w pokoju dziecięcym, lub w większym rozmiarze w pokoju studenckim, potrafi stworzyć swoistą i niepowtarzalną atmosferę. Nietypowa konstrukcja łóżka potrafi całkowicie odmienić charakter pokoju. Metalowe łóżka belgijskiego producenta wyglądają bardzo elegancko i są o wiele trwalsze niż łóżka z płyty. Przedstawiane łóżka są też nietypowe szeroką gamą dostępnych kolorów, co pozwala na indywidualne dostosowanie do gustu ucznia lub studenta.

 

 

Metalowe łóżko dla ucznia

Jak już wspomnieliśmy na wstępie metalowe łóżka dla uczniów posiadają powierzchnię spania 90x200 cm i przeznaczone są pod takich właśnie rozmiarów materac. Powierzchnia spania 90x20 cm jest absolutnie wystarczająca. Metalowe łóżka najpopularniejsze są w pokojach dziecięcych dla dziewcząt. Lekko rustykalny styl tych łóżek potrafi stworzyć romantyczną atmosferę pokoju dziecięcego i jak też wspomnieliśmy, dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Oczywiście łóżka te znajdą również zastosowanie w pokojach dziecięcych dla chłopców, zwłaszcza przy zastosowaniu odpowiednich dekoracji.

 

  

 

Bardzo praktyczna jest też możliwość dokupienia kolejnych elementów harmonizujących z tymi łóżkami, również belgijskiego producenta. Wszystkie widoczne na dołączonych zdjęciach meble, są do dyspozycji w naszej ofercie. Do dyspozycji są oczywiście i takie elementy jak biurko czy szafa, co pozwala no kompletne wyposażenie pokoju dziecięcego. Korzystając z oferty belgijskiego producenta zyskują Państwo profesjonalnie zaprojektowany zestaw, ale oczywiście można też samemu zaaranżować wygląd pokoju, Również zwykła wymiana łóżka w już wyposażonym pokoju nie powinna stanowić problemu dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów.

 

 

Metalowe łóżko dla studenta

Metalowe łóżko dla studenta oferuje większą powierzchnię spania. Belgijski producent dla studentów wybrał bardziej odpowiednią powierzchnię spania 120x200 cm. Wielu studentów znacznie przerasta nawet własnych rodziców i w większym łóżku czuje się na pewno bardziej komfortowo niż w łóżku o szerokości 90 cm. Metalowe łóżka w tym rozmiarze są kolorystycznie identyczne z łóżkami dziecięcymi i dostępne są w tak samo szerokiej gamie kolorów.

 

  

 

Na dołączonych zdjęciach widoczne są dwa projekty. Pierwszy z projektów to rozwiązanie pokoju dziewczęcego, drugi natomiast przeznaczony jest raczej dla chłopców. Łatwo samemu osądzić czy łóżko metalowe nadaje się do obu wnętrz. Podstawą jest odpowiedni dobór dekoracji i akcesoriów.

 

Metalowe łóżka są bardzo specyficzne i na pewną znajdą wielu zwolenników jak i przeciwników. W dodatku metalowe łóżka są bardzo jakościowe, nie podlegające zmianom nawet po długim okresie użytkowania. Niestety te dwie cechy powodują ich co nieco wyższą cenę w stosunku do łóżek wykonanych z płyty. Oferta metalowych łóżek jest bardzo szeroka i na pewno wartą ją przejrzeć.