ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Metalowe łóżko dziecięce New York-NYBE-9018

Producent: VP
Kod: VP0062-2015
1 118 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 100 cm
Szerokość: 95 cm
Długość: 210 cm
Nośność: 100 kg
Waga: 22 kg
Ilość paczek: 3 szt.
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: metal
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: czarny
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Stylowe, metalowe łóżko dziecięce dla ucznia i studenta

Oferta łóżek dziecięcych jest naprawdę różnorodna. Jeżeli należą Państwo do zwolenników aranżacji z elementami stylu rustykalnego, to przedstawiane metalowe łóżko dziecięce może być odpowiednie. Łóżko dziecięce belgijskiego producenta, który w projekcie zestawu, widocznego na zdjęciu, połączył je z elementami mebli dziecięcych z litego drewna kolekcji Alex. Łóżko w nietypowym, dla mebli dziecięcych, czarnym kolorze idealnie pasuje do ciemnego odcienia mebli kolekcji Alex. Eleganckie połączenie stylu i wytrzymałości przeznaczone raczej dla chłopców. Belgijski producent oferuje te metalowe łóżka w szerokiej gamie kolorów, są więc one dostępne również w kolorze czerwonym, niebieskim, żółtym czy turkusowym.

 

Belgijski producent mebli dziecięcych kładzie nacisk na jakość i oryginalny wygląd. Metalowe łóżko dziecięce ze stelażem w cenie i powierzchnią spania 90x200 cm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Oryginalny projekt pokoju dziecięcego

Odpowiednim doborem mebli dziecięcych, dekoracji i akcesoriów jesteśmy w stanie stworzyć całkowicie unikalne wnętrze pokoju dziecięcego, w pełni odpowiadające naszym wymaganiom. Na szczęście wybór jest prawie nie ograniczony i chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Nie tylko co do samej konstrukcji mebli, czy materiałów z których są wykonane, ale również pod względem kolorystyki mamy szeroką gamę do wyboru. W ofercie prezentowanych metalowych łóżek znajdziemy kolory typowe dla chłopców tak samo jak i dla dziewcząt, ale również neutralne odcienie odpowiednie dla obu płci. Nie trzeba się także obawiać dwu różnokolorowych łóżek w pokoju rodzeństwa.


VP company
"Fine furniture for young people”, tym mottem kieruje się belgijski producent. Jakościowe meble dla młodzieży. Firma VP to firma rodzinna z długoletnią tradycją sięgającą 1952 roku. Belgijski producent dostarcza certyfikowane meble wykonane z najlepszych materiałów, w pełni przestrzegając standardów UE dotyczących bezpieczeństwa dzieci.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Regał dla dzieci Alex z litego drewna i metalu AXBI2219

Regał dla dzieci Alex z litego drewna i metalu AXBI2219

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 454 zł
Dziecięca komoda z litego drewna Alex AXKO2319

Dziecięca komoda z litego drewna Alex AXKO2319

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
1 936 zł
Szafka nocna dla dzieci z litego drewna Alex AXNA2219

Szafka nocna dla dzieci z litego drewna Alex AXNA2219

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
841 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie