ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Metalowe łóżko dziecięce New York-NYBE-9007

Producent: VP
Kod: VP0060-2015
1 118 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 100 cm
Szerokość: 95 cm
Długość: 210 cm
Nośność: 100 kg
Waga: 22 kg
Ilość paczek: 3 szt.
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Materiał: metal
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: niebieski
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Stylowe metalowe łóżko dziecięce

Metalowych łóżek dziecięcych w stylu rustykalnym nie jest za wiele w ofertach mebli dziecięcych. Cieszy nas więc fakt że możemy w kolekcji New York przedstawić Państwu taki właśnie produkt. Belgijski producent, który jest autorem tego projektu, oferuje to łóżko od razu w całej gamie kolorów. Aktualnie przedstawiamy łóżko w kolorze niebieskim. Metalowe łóżko będzie nietypowym elementem w każdym pokoju dziecięcym i pod tym kątem warto dobierać odpowiednie meble do uzupełnienia wyposażenia. Na dołączonych zdjęciach widoczne są meble kolekcji Lewis idealnie nadające się do uzupełnienia umeblowania.

 

Belgijski producent mebli dziecięcych kładzie nacisk na jakość i oryginalny wygląd. Metalowe łóżko dziecięce ze stelażem w cenie i powierzchnią spania 90x200 cm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Jak nietypowo i oryginalnie zaaranżować pokój dziecięcy?

Odpowiednim doborem mebli i akcesoriów jesteśmy w stanie stworzyć naprawdę unikalne wnętrze pokoju dziecięcego. Możliwości wyboru są prawie nie ograniczone. Przedstawiane metalowe łóżko dziecięce na pewno gwarantuje oryginalność i styl. Niebieski kolor, przeznaczony raczej dla chłopców, dobrze się łączy z kolorem białym. Rzecz jasna w ofercie nie zabrakło też kolorów typowych dla dziewcząt. Dla dwójki rodzeństwa nie trzeba obawiać się ustawieniu dwóch łóżek o odmiennych kolorach. Na pewno stworzą one oryginalne i niepowtarzalne wnętrze.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tym mottem kieruje się belgijski producent. Jakościowe meble dla młodzieży. Firma VP to firma rodzinna z długoletnią tradycją sięgającą 1952 roku. Belgijski producent dostarcza certyfikowane meble wykonane z najlepszych materiałów, w pełni przestrzegając standardów UE dotyczących bezpieczeństwa dzieci.

 

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Biurko dziecięce Lewis LEBU1514

Biurko dziecięce Lewis LEBU1514

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 420 zł
Pokój dziecięcy Lewis I

Pokój dziecięcy Lewis I

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
od 4 090 zł
Pokój dziecięcy Lewis II

Pokój dziecięcy Lewis II

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
od 5 750 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie