Metalowe łóżko 90 Boston

Producent: Vipack
Kod: VP00183-2018
niedostępne
2 465,71 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 93 cm
Szerokość (cm): 97,3 cm
Długość (cm): 210 cm
Obciążenie: 100 kg
Waga: 19 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Kolor: według zdjęcia, Brązowy
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: metal
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Belgia
Gwarancja: 24 miesięcy

Eleganckie, metalowe łóżko  dziecięce

Oferta łóżek dla nastolatków jest na prawdę różnorodna. Jeżeli nie gustujesz w klasycznych, rustykalnych meblach a jesteś bardziej zwolennikiem nowoczesego designu, metalowe łóżko może Cię zainteresować. Kolekcja skierowana jest do nastolatków, producent wybrał tu piękny brązowy kolor. Design, który stworzy bardzo oryginalne wnętrze pokoju nastolatkaw tym przypadku pokoju chłopaka. W naszej ofercie dostępne są także łóżka w innych kolorach, na przykład w czerwonym, niebieskim, żółtym a także turkusowym. Stylowe łóżko nada wnętrzu elegancji. Powierzchnia spania na materac o wymiarach 90x200 cm.

Belgijski producent kładzie nacisk na wysoka jakość i oryginalny design. Metalowe łóżko dziecięce z metalowym stelażem w cenie. Dostawa w częściach do montażu zgodnie z instrukcją. Bezpłatna dostawa do domu.


VP company 
"Fine furniture for young people”, tym mottem kieruje się belgijski producent. Jakościowe meble dla dzieci i młodzieży. Firma VP to firma rodzinna z długoletnią tradycją sięgającą 1952 roku. Belgijski producent dostarcza certyfikowane meble wykonane z najlepszych materiałów, w pełni przestrzegając standardów UE dotyczących bezpieczeństwa dzieci.

Śledz nas w mediach społecznościowych