ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Metalowe dziecięce łóżko piętrowe EB 15-01

Producent: IL
Kod: INT001-2016
1 507 zł
Dostępność:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 165 cm
Szerokość: 99,5 cm
Długość: 211 cm
Nośność: 100 kg dla każdego łóżka
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materacy
Materiał: metal
Wykonanie: zaokrąglone krawędzie
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Metalowe łóżko piętrowe EB ze stelażami w cenie

We współpracy z niemieckim producentem, przygotowaliśmy limitowaną edycję mebli dziecięcych. Jedną z pozycji tej edycji jest również prezentowane obecnie metalowe łóżko piętrowe. W porównanmiu z konstrukcjami z litego drewna czy płyt (laminowanych lub MDF), łóżko to jest bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki wykończeniu (lakier) nie podlega również korozji. W cenie łóżka są również stelaże odpowiednie do wszystkich rodzajów materacy. Barierka górnego łóżka jest bezpieczna nawet przy zastosowaniu materaca o wysokości 15 cm, bowiem nawet w takim układzie mamy do dyxspozycji barierkę o wysokości 20 cm. Nowoczesny wygląd, bezpieczeństwo i prosty montaż, to podstawowa charakterystyka tego łóżka piętrowego. Nasz sklep posiada jedną z najszerszych ofert łóżek piętrowych i cieszy nas że możemy ją poszerzyć również o metalowe łóżko. Mamy nadzieję, że znajdzie ono wielu zwolenników.




Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo dzieci. Częścią składową dostawy łóżka są oczywiście dwa stelaże. Nośność łóżek 100 kg. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.




Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięce piętrowe łóżko Leo 2344LISU

Dziecięce piętrowe łóżko Leo 2344LISU

Dostępność
dostawa do świąt
1 626 zł
-25%
Dziecięce łóżko Bibop 2326LISU - dla 2 osób

Dziecięce łóżko Bibop 2326LISU - dla 2 osób

Dostępność
3 225 zł
dostawa do świąt
2 419 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie