ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Meblościanka RTV Up 9831PATV

Producent: PRS
Kod: PRS00177-2016
787 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 152 cm
Szerokość: 200 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 52 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb-biały
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Meblościanka RTV Up, nowoczesne rozwiązanie do salonu

Szukasz do swego salonu czegoś innego zamiast klasycznej meblościanki, a przy tym potrzebujesz gdzieś umieścić telewizor? Współczesnym trendem są meblościanki telewizyjne, będące idealnym rozwiązaniem do mniejszych salonów, przy czym ich oferta jest z każdym rokiem bogatsza. Można wybierać z wielu projektów, które mają jednak jedno wspólne. Ich celem jest dane pomieszczenie w maksymalny sposób wykorzystać. Dlatego w przypadku meblościanki RTV Up nie brak wielu półek do odkładania, które dzięki swemu designowi pozwalają wykorzystać przestrzeń wzwyż, są też ukryte schowki. Przyjemna jest oczywiście również cena nabywcza. Jeśli chcesz urządzić cały salon, możesz to zrobić korzystając z zaoferowanych w identycznym stylu i odcieniu innych mebli odpowiednich do tego celu.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość, atrakcyjną cenę i wielofunkcyjność. Do produkcji wykorzystał płytę laminowaną, Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Stelaż w cenie. Darmowy transport na terenie całego kraju.Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Nowoczesna komoda Waren 0124E3PT

Nowoczesna komoda Waren 0124E3PT

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
816 zł

Produkty podobne

Meble do salonu Fumay 9432TABA-PATV

Meble do salonu Fumay 9432TABA-PATV

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
od 753 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie