ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Meblościanka RTV do salonu Arena 152321

Producent: DME - F
Kod: DME0082-2015
1 488 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 159,7 cm
Szerokość: 223 cm
Głębokość: 41 cm
Cena: za cały zestaw
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-jasny dąb
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Rozwiązanie dla małych wnętrz

Mając do dyspozycji naprawdę małe pomieszczenie do urządzenia salonu raczej nie mamy szans na umieszczenie w takim salonie klasycznej meblościanki. Pozostają dwie opcje. Ustawienie w pomieszczeniu pojedynczych elementów, lub wykorzystanie meblościanki aktualnie przedstawianej meblościanki RTV, która jest alternatywą do klasycznych meblościanek, ale o wiele bardziej oszczędną pod względem przestrzeni. Najszerszą ofertę nowoczesnych meblościanek RTV oferuje francuski producent. Wszystkie konstrukcje to w zasadzie zestaw kilku mebli ustawionych w jednej linii pod ścianą, a punktem centralnym tych zestawów jest przestrzeń na telewizor. Znaczną część przestrzeni zajmują półki do odkładania i szafki oferujące zamkniętą przestrzeń do przechowywania. Przykładem takiego rozwiązania jest prezentowana meblościanka RTV Arena w kombinacji koloru białego i imitacji drewna dębowego. Szerokość tej meblościanki to jedyne 223 cm. Dzięki szerokiej ofercie pojedynczych elementów można kompletnie wyposażyć salon takimi meblami jak komoda, stolik lub witryna.


Oczywiście do meblościanki potrzebna będzie sofa, lub cały komplet wypoczynkowy. Z prezentowaną meblościanką nie będzie to jednak trudne nawet w małym pomieszczeniu. Francuski producent kładzie nacisk na wysoką jakość. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15-22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Nowoczesne meble do salonu Ceram I 0307

Nowoczesne meble do salonu Ceram I 0307

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
od 1 740 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie