ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Meblościanka RTV do salonu Arena 152321

Producent: DME - F
Kod: DME0082-2015
1 641 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biały-jasny dąb
Wysokość (cm): 159,7 cm
Szerokość (cm): 223 cm
Głębokość: 41 cm
Cena: za cały zestaw
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Rozwiązanie dla małych wnętrz

Mając do dyspozycji naprawdę małe pomieszczenie do urządzenia salonu raczej nie mamy szans na umieszczenie w takim salonie klasycznej meblościanki. Pozostają dwie opcje. Ustawienie w pomieszczeniu pojedynczych elementów, lub wykorzystanie meblościanki aktualnie przedstawianej meblościanki RTV, która jest alternatywą do klasycznych meblościanek, ale o wiele bardziej oszczędną pod względem przestrzeni. Najszerszą ofertę nowoczesnych meblościanek RTV oferuje francuski producent. Wszystkie konstrukcje to w zasadzie zestaw kilku mebli ustawionych w jednej linii pod ścianą, a punktem centralnym tych zestawów jest przestrzeń na telewizor. Znaczną część przestrzeni zajmują półki do odkładania i szafki oferujące zamkniętą przestrzeń do przechowywania. Przykładem takiego rozwiązania jest prezentowana meblościanka RTV Arena w kombinacji koloru białego i imitacji drewna dębowego. Szerokość tej meblościanki to jedyne 223 cm. Dzięki szerokiej ofercie pojedynczych elementów można kompletnie wyposażyć salon takimi meblami jak komoda, stolik lub witryna.


Oczywiście do meblościanki potrzebna będzie sofa, lub cały komplet wypoczynkowy. Z prezentowaną meblościanką nie będzie to jednak trudne nawet w małym pomieszczeniu. Francuski producent kładzie nacisk na wysoką jakość. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15-22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.