ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Meblościanka RTV Connect 3024ARTV

Producent: PRS
Kod: PRS00195-2016
1 450 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 150 cm
Szerokość: 150 cm
Głębokość: 50 cm
Waga: 127 kg
Ilość paczek: 4 szt.
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: buk iseo-ciemno szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Meblościanka RTV, nietypowy element wyposażenia sypialni

W dość nietypowy sposób przystąpił do wyposażenia sypialni francuski producent mebli kolekcji Connect. Jako jeden z nielicznych oferuje meblościankę RTV do wyposażenia sypialni. Przez długi okres podobnego produktu nie było w ofertach, aż w końcu francuski producent zdobył się na odwagę i wprowadził przedstawianą przez nas meblościankę. Wierzymy że znajdzie ona wielu zwolenników. W ramach kolekcji mamy do dyspozycji również typowe elementy wyposażenia takie jak łóżko, szafa, komoda i stoliki nocne. Meblościanka jest jednak zdecydowanie najciekawszą pozycją kolekcji.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Meble do salonu Fumay 9432TABA-PATV

Meble do salonu Fumay 9432TABA-PATV

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
od 753 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie