ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Meblościanka do przedpokoju Beton 10.1-19604050

Producent: IL
Kod: IL001-2015
643 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 200 cm
Szerokość: 64 cm
Głębokość: 37 cm
Waga: 29 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta MDF, płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-imitacja betonu
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Wieszak jest integralną częścią przedpokoju

Kolekcja Beton niemieckiego producenta zawiera szereg pojedynczych elementów do wyposażenia przedpokoju. Prezentowany obecnie wieszak jest jednym z elementów tej kolekcji. Jest on zarazem częścią składową zestawu meblościanki do przedpokoju, ale w mniejszych pomieszczeniach może z powodzeniem spełniać swoje zadanie również jako pojedynczy element, co jest dodatkowym plusem całej kolekcji. Pojedyncze elementy można łączyć we współdziałającą całość, ale klient sam wybiera, według własnych potrzeb, które elementy wykorzysta. Ponadczasowy design i nietypowa kolorystyka łącząca kolor biały z imitacją struktury betonu pozwalają na zastosowanie również do bardzo nowoczesnych wnętrz.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na wysoką jakość przy zachowaniu korzystnej ceny. Materiałem zastosowanym do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Garderoba Laila 13719010

Garderoba Laila 13719010

Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
508 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie