Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Meble typowo niemieckiej jakości

Od kilku dziesięcioleci niemieccy producenci, i to nie tylko producenci mebli, utrzymują bardzo wysoki standard pod względem jakości. Standard będący wzorem dla reszty świata. Dzisiejszy artykuł poświęcimy przede wszystkim meblom niemieckich producentów w tradycyjnym designie. W naszej ofercie znajdują się meble niemieckich producentów prawie w każdej kategorii. Od mebli rustykalnych , poprzez tradycyjne meble z litego drewna aż po meble nowoczesne. Meble niemieckich producentów dostępne są dla każdego wnętrza i niekoniecznie muszą być one droższe, może z wyjątkiem mebli ekskluzywnych i luksusowych, przeznaczonych dla bardzo wymagających klientów. Oczywiście w naszej ofercie nie brakuje również takich mebli, ale dzisiaj nie są one tematem głównym.

 

 

Niemieckie meble z litego drewna, praktyczne i funkcjonalne

O ile ogólnie znajomą jest wysoka niemiecka jakość, to w parze z tym idzie przekonanie, że niemieckie meble to typowe i tradycyjne konstrukcje o bardzo konserwatywnym wyglądzie z naciskiem na praktyczne wykorzystanie. Typowym przykładem takich właśnie mebli są łóżka z litego drewna. Drewno jako typowy, tradycyjny materiał do produkcji mebli, zachowujący ich naturalny wygląd, w połączeniu z nowoczesną, bardzo praktyczną konstrukcją.

 

  

 

W ten sposób, dzięki niemieckiemu producentowi, tradycyjne meble z litego drewna otrzymały nietypowy nowoczesny wygląd. Nowoczesne łóżka w wymiarach odpowiednich do zastosowania w sypialniach i pokojach dziecięcych. Odpowiednio wysuszone drewno sosnowe bez wad i pęknięć. Nieszkodliwość dla zdrowia i ekologię podkreśla zastosowanie wodą rozpuszczalnych lakierów. Największym jednak atutem tych łóżek jest ich samotna konstrukcja oferująca mnóstwo przestrzeni do przechowywania. Meble z litego drewna podobnych konstrukcji znajdą zastosowanie nawet w mniejszych pomieszczeniach, ponieważ nie posiadają typowej masywności mebli z litego drewna, a w dodatku posiadają, nietypową dla mebli z litego drewna, konstrukcję oszczędną pod kątem wykorzystania przestrzeni.

 

Największą popularnością cieszą się jednak meble z litego drewna do pokoi dziecięcych. Do osiągnięcia maksymalnie praktycznej konstrukcji, niemiecki producent połączył naturalne drewno sosnowe z płytą MDF. Bardzo popularne są w tym wykonaniu biurka z możliwością ustawienia wysokości i kąta nachylenia blatu, produkowane nie tylko w kolorze naturalnego drewna, ale również w innych, bardziej dziecięcych kolorach. 

   

 

Dokładnie, to w ofercie niemieckiego producenta mamy do dyspozycji biurko koloru różowego i niebieskiego. Nie brakuje jednak w ofercie mebli o stylowym wyglądzie typowym dla podgórskich rejonów Alp. Meble z litego drewna mają bowiem wielu zwolenników.

 

 

Meble o nietypowym wyglądzie

Każdy z producentów wprowadza innowacje, i to nie tylko pod względem konstrukcji, ale również pod względem wyglądu. Niemiecki producent nie stanowi wyjątku. Przykładem mebli o bardzo nietypowym wyglądzie, z produkcji niemieckiego producenta jest kolekcja Beton. Kolekcja mebli imitujących swym wykończeniem właśnie ten popularny materiał budowlany.

 

  

 

Nowoczesne meble o bardzo nietypowym wyglądzie na pewno znajdą wielu zwolenników. Meble tej konstrukcji, a raczej wyglądu, nie uzyskają chyba tka masowej popularności jak na przykład tradycyjne meble z litego drewna, ale nie było to też celem producenta. Kolekcja ta powstała jako modna, trendy koncepcja dla stworzenia oryginalnego, czy wręcz unikalnego wnętrza. Wielką popularnością ta kolekcja cieszy się wśród młodzieży i stanowi podstawę wyposażenia wielu pokoi studenckich.

 

Jako nietypową możemy również określić kolejną kolekcję, specyficzną pod wieloma względami. Niemiecki producent upodobał sobie regały przeróżnych konstrukcji, do których umieścił różnokolorowe tekstylne pojemniki (szuflady). To bardzo tanie rozwiązanie oferuje wiele miejsc do przechowywania, w dodatku w szerokiej gamie kolorów. Regały nadające się do zastosowania w pokoju dziecięcym tak i w salonie czy jadalni.

 

  

 

Regały z tekstylnymi pojemnikami to typowy przedstawiciel niemieckiego designu. Tani, atrakcyjny, praktyczny i jakościowy. Do wyposażenia dowolnego wnętrza warto się zapoznać z ofertą tego producenta.