ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Meble łazienkowe Zenith zestaw II

Producent: PRS-3
Kod: PRS-K0017-2015
2 014 zł
Dostępność:
4-5 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Umywalka: brak w zestawie
Cena: za cały zestaw
Materiał: płyta laminowana 18-25 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-czarny
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Zestaw mebli łazienkowych

Kolekcja mebli łazienkowych Zenith francuskiego producenta oferuje szereg możliwości zestawienia wyposażenia łazienki. Meble łazienkowe o prostej, ale bardzo praktycznej konstrukcji. W cenie zestawu znajdują się również trzy kwadratowe półki do zawieszenia. Mogą być zawieszone obok siebie, nad sobą lub samodzielnie, możemy je wykorzystać dowolnie według własnej fantazji lub potrzeb. Ponadczasowy design i kolorystyka w modnym połączeniu kontrastujących ze sobą kolorów czarnego i białego. Elegancję podkreślają stylowe uchwyty. W tym zestawie producent koncentruje się zwłaszcza na ilości przestrzeni do przechowywania i prostym utrzymaniu. Ze względu na ilość elementów, zestaw nadaje się do łazienek średnich i dużych.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość. Do produkcji zastosował płytę laminowaną o grubości dochodzącej do 25 mm w wykończeniu odpornym na oddziaływanie podwyższonej wilgotności. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.W skład zestawu wchodzą następuj elementy:

- skrzynka pod umywalkę (59x53,5x38 cm)
- lustro z półką (60x58x11 cm)
- wysoka szafka z lustrem (59x185x31 cm)
- wysoki regał z lustrem ( 29,5x185x31 cm)
- trzy kwadratowe półki do zawieszenia ( 30x30x15 cm)
- zestaw nie obejmuje umywalki ani baterii umywalkowejParisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Meble łazienkowe Zenith zestaw I

Meble łazienkowe Zenith zestaw I

Dostępność
4-5 tygodnie
1 921 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie