ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Meble łazienkowe z litego drewna Erwan 0714 BLRE z umywalką

Producent: PRS-3
Kod: PRS-K006-2015
4 640 zł
Dostępność:
4-5 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Szafka pod umywalkę: 90x84x50 cm
Umywalka: 90x70x51 cm
Lustro: 90x80x13 cm
Materiał: drewno-płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: imitacja drewna dębowego
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Zestaw mebli łazienkowych z umywalką w cenie

Francuski producent przedstawia nowoczesne projekty mebli do wyposażenia łazienek. Jedną z opcji są meble łazienkowe kolekcji Erwan, wykonane z dość nietypowego dla mebli łazienkowych mebli materiału jakim jest lite drewno. Dzięki nowoczesnym technologiom obróbki i wykończenia nie stanowi to jednak większego problemu, a meble są odpowiednio dostosowane do umieszczenia w środowisku z podwyższoną wilgotnością. W kolekcji Erwan mamy do dyspozycji również wysoką (bardzo obszerną) szafkę łazienkową. Wysoką jakość wykonania podkreśla system cichego domykania Soft. Zastosowana czarna umywalka w wysokim połysku podkreśla nowoczesny design.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i praktyczne wykorzystanie mebli łazienkowych. Do produkcji zastosował naturalne drewno w kombinacji z płytą MDF. W cenie zestawu znajduje si umywalka (bez baterii łazienkowej). Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie