ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Meble łazienkowe Luxy 682610-628502

Producent: PRS-3
Kod: PRS-K0030-2015
4 348 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Szafka pod umywalkę: 120x52x46 cm
Umywalka: 120x2x46 cm
Skrzynka: 40x40x17 cm
Lustro: 120x70x2 cm
Cena: z umywalką, bez baterii łazienkowej
Materiał: płyta MDF
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: ciemno szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

 

Meble łazienkowe dla liczniejszych rodzin

Współczesne meble łazienkowe, to bardzo szeroka oferta rozwiązań dla dowolnego układu łazienki. Dla liczniejszych rodzin gorąco polecamy rozwiązanie z podwójną umywalką. Właśnie takie rozwiązanie oferuje przedstawiany zestaw francuskiego producenta. Podwójna umywalka umożliwia jednoczesne korzystanie z łazienki przez dwójkę osób co znacznie przyśpiesza proces przygotowań do wyjścia do szkoły czy do pracy. Meble łazienkowe francuskiego producenta cechuje ponadczasowy design i wysoka jakość podkreślona systemem cichego domykania drzwi i szuflad. Detaliczne wykonanie i wykończenie odporne na oddziaływanie środowiska o podwyższonej wilgotności. W ramach kolekcji są również do dyspozycji identyczne zestawy w kolorze białym i fioletowym.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość. Do produkcji zastosował płytę MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.W cenie zestawu:

- skrzynka pod umywalkę
- biała ceramiczna umywalka
- lustro
- mała szafka
- zestaw nie obejmuje baterii umywalkowej


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.  

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie