ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Meble dziecięce z litego drewna w zestawie Aeroplane 36-4224-BF-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK00131-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Meble dziecięce: 2 krzesełka, stolik, ława
950 zł
Narzuta tekstylna: zestaw dla całego kompletu
194 zł

Dane produktu

Cena: za cały zestaw
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Stół: 59x50x74 cm
Krzesło dziecięce: 31x56x32 cm
Ława z przestrzenią do przechowywania: 31x56x67 cm

Meble dziecięce o wymiarach odpowiednich dla mniejszych dzieci

Jeżeli nie chcemy dla małego dziecka od razu dużego biurka możemy się jako na bardzo rozsądne rozwiązanie przejściowe zdecydować na meble dziecięce o mniejszych wymiarach. Takie meble dostosowane są swymi wymiarami do dzieci w wieku od 2 do 6 lat, oczywiście w zależności od tego, jak szybko dziecko rośnie. Meble dziecięce o mniejszych rozmiarach są bardzo popularne, dzieci je lubią. Uzupełnić je można o obustronne pokrycia z tkaniny. W skład zestawu mebli dziecięcych wchodzi stół, dwa krzesełka oraz bardzo praktyczna ławka, wyposażona w miejsce do przechowywania różnych rzeczy.


Meble dziecięce w zestawie są równocześnie doskonałym uzupełnieniem naszych projektów pokojów dziecięcych dla chłopców z kolekcji Aeroplane. Dzięki ofercie dekoracji w różnych odcieniach znaleźć można na naszych stronach w ramach kolekcji projekty pokojów dziecięcych dla dziewcząt i dla chłopców. Duński producent kładzie nacisk na jakość, która wynika nie tylko z zastosowania drewna sosnowego, ale też z przemyślanego dizajnu oraz wyczucia na szczegóły. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięce drewniane meble z kolekcji Fairytale 19-49-000

Dziecięce drewniane meble z kolekcji Fairytale 19-49-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 920 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie