Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Meble dziecięce z litego drewna niemieckiego producenta

W dzisiejszym artykule spróbujemy w skrócie przedstawić Państwu meble dziecięce niemieckiego producenta Interlink. Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.

 

Naturalne drewno

Prezentowany pokój dziecięcy z litego drewna Farum, zaprojektowany jest w naturalnym kolorze drewna, a zaskoczy ilością przestrzeni do przechowywania. Bardzo praktyczna konstrukcja umożliwia dowolny układ szuflad i szafek. Pomimo nowoczesnej konstrukcji meble ogólnie zachowują tradycyjny wygląd mebli z litego drewna, włącznie z zachowaniem naturalnego koloru drewna sosnowego, z którego są wykonane. Dzięki wykorzystaniu naturalnego drewna meble są ekologiczne i nieszkodliwe dla zdrowia. Dodatkowym atutem naturalnego drewna jest to, że wpływa ono pozytywnie na psychikę człowieka, co gwarantuje jakościowy, zdrowy sen.Pokój można też uzupełnić o kolejne meble z litego drewna takie jak biurka, komody czy regały.

 

 

Drewno w kolorze białym

Pokój studencki Julio – Floro, to elegancki, jakościowy i funkcjonalny zestaw z oferty pojedynczych elementów dostępnych w naszym sklepie. Biały przezroczysty lakier dodaje meblom elegancji i podkreśla nowoczesny styl, pomimo tego iż meble wyprodukowane są z naturalnego drewna sosnowego. Drewno sosnowe wykorzystywane jest zwłaszcza dla jego nieszkodliwości dla zdrowia i ekologiczności produkcji. Naszym celem było stworzyć zestaw z elementów różnych kategorii. W dużej ilości elementów czasami trudno się zorientować które mogą tworzyć harmonijną całość. Projekty zestawów takich jak ten mają służyć jako źródło inspiracji w tworzeniu absolutnie oryginalnych zestawów. Zestawy tego typu są również odpowiedzią na pytania dotyczące możliwości połączenia elementu jednej kolekcji z elementem innej kolekcji. Jak widać na dołączonych zdjęciach takie połączenia są możliwe.

 

 

Kolorowe akcesoria mebli

Aranżacja pokoju dziecięcego zależy w głównej mierze od potrzeb i zainteresowań dziecka. Bardzo popularnym sposobem ożywienia wnętrza jest zastosowanie różnokolorowych mebli z białymi elementami. Przykładem takich mebli mogą być biurka dziecięce z litego drewna, których autorem również jest niemiecki producent, kładący nacisk na trwałość, jakość i bezpieczeństwo. Biurka dziecięce z litego drewna cechuje wielka wytrzymałość i praktyczna konstrukcja. Biurka mają możliwość nastawienia wysokości blatu (element bardzo ważny dla zdrowego rozwoju dziecka) i kąta jego nachylenia. Oprócz tego posiadają przestrzeń do odkładania i przechowywania, którą możemy znacznie poszerzyć korzystając z dodatkowych mobilnych kontenerów widocznych na zdjęciach. Wybierać możemy z szerokiej gamy kolorów. W ofercie znajdują się tylko sprawdzone biurka z litego drewna, spełniające oczekiwania wymagających klientów.

 

 

Mamy nadzieję że artykuł stanie się dla Państwa źródłem inspiracji i pomoże przy wyborze odpowiednich mebli do wyposażenia pokoju dziecięcego, mimo iż przedstawiliśmy dzisiaj tylko nieznaczną część naszej oferty.