Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Meble dziecięce w szerokiej gamie kolorów

Oferta belgijskiego producenta mebli to przede wszystkim konstrukcje oszczędzające drogocenną przestrzeń w pokoju dziecięcym. Oferta dostępna w szerokiej gamie kolorów. Do wyboru mamy kolory typowe do wyposażenia pokojów dziecięcych dla chłopców jak i kolory typowe do wyposażenia pokojów dziecięcych dla dziewcząt, nie zabrakło również neutralnych kolorów nadających się do pokoi dziecięcych rodzeństwa płci przeciwnych. Co wszystko więc możemy znaleźć w ofercie tego producenta?

 

 

Kolory przeznaczone do pokoju dziecięcego dla dziewcząt

Większość chyba przeczuwała, że w wypadku pokoju dziecięcego dla dziewcząt, najpopularniejszymi kolorami są kolory różowy i biały, ewentualnie ich kombinacja. Wysoka popularność tych kolorów trwa już dziesiątki lat i zapewne przetrwa kolejne dziesięciolecia. Oferta mebli w kolorze różowym jest naprawdę bardzo szeroka. Belgijski producent oferuje kompletne zestawy i pojedyncze elementy. Jako przykład szerokiej oferty pojedynczych elementów posłużymy się ofertą łóżek dziecięcych.

 

  

 

Jak łatwo osądzić na dołączonych zdjęciach łóżka wielofunkcyjnego i projektu pokoju dziecięcego, producent kładzie nacisk nie tylko na kolorystykę, ale również na możliwości praktycznego zastosowania. Łóżka oferują całą masę przestrzeni do przechowywania. W wielu wypadkach posiadają również zintegrowane biurko. U łóżek na antresoli producent stosuje wysokie barierki po obwodzie łóżka. Kolejnym elementem bezpieczeństwa są zaokrąglone krawędzie. Oferta mebli dziecięcych dla dziewcząt jest bardzo szeroka i zawiera również wiele innych kolorów niż tradycyjny różowy i biały.

 

 

Kolory przeznaczone do pokoju dziecięcego dla chłopców

W ofercie mebli dziecięcych dla chłopców nie może zabraknąć koloru niebieskiego. Nie ważne czy w ciemnym lub jasnym odcieniu czy nawet w kombinacji z kolorem białym, ale niebieski kolor mebli dla chłopców to klasyka. Rzecz jasna oprócz typowo chłopięcego niebieskiego do dyspozycji mamy wiele innych kolorów przeznaczonych do pokoi dziecięcych dla chłopców.

 

  

 

Dla przykładu ponownie posłużymy się zdjęciami łóżek. Na pierwszym z nich widoczne jest praktyczne łóżko wielofunkcyjne dla jednego dziecka. Na drugim zdjęciu prezentujemy zaskakującą wielofunkcyjną konstrukcję łóżka piętrowego. Łóżko to oferuje nie tylko miejsce do spania dla dwójki dzieci, ale również bardzo praktyczne wysuwane biurko z dużym blatem wystarczającym dla obojga dzieci. W dodatku dolne łóżko posiada szufladę, znacznie powiększającą przestrzeń do przechowywania lub umożliwiającą wykorzystanie jako miejsce do spania dla trzeciego dziecka.

 

   

 

 

Kolory do pokoju dziecięcego dla chłopców i dziewcząt

Umownie określamy takie kolory neutralnymi. W odróżnieniu od typowo dziewczęcego różowego lub typowo chłopięcego niebieskiego, kolory te nadają się do wyposażenia pokoju dziecięcego chłopców i dziewcząt. Do tej kategorii kolorów zaliczamy szary, pomarańczowy, turkusowy czy zielonkawy. Również kolor biały uzupełniony odpowiednimi dekoracjami możemy wykorzystać w pokojach dziecięcych dla obu płci.

 

  

 

Projekty pokoi dziecięcych lub pojedynczych mebli dziecięcych w neutralnych kolorach są do dyspozycji w szerokiej ofercie naszego sklepu. Pojedyncze elementy można wzajemnie łączyć i kombinować, tworząc oryginalne zestawy. Oferta belgijskiego producenta bez wątpienia może być źródłem inspiracji do stworzenia takiego właśnie oryginalnego, jakościowego i bezpiecznego zestawu.