Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Meble dziecięce w dziewczęcych kolorach

Aranżują Państwo pokój dziecięcy dla dziewczynki czy dorastającej nastolatki? Pokój powinien być w typowo dziewczęcych kolorach i typowo dziewczęcym wzornictwie? W dzisiejszej szerokiej ofercie mebli dziecięcych nie powinno to stanowić absolutnie żadnego problemu. Wielu producentów tworzy specjalne kolekcje pokoi dziecięcych dla chłopców i pokoi dziecięcych dla dziewcząt. W projektach pokoi dziecięcych dla dziewcząt zdecydowanie przeważającym kolorem jest kolor różowy, a wzornictwo lekko romantyczne. Jakie więc są możliwości wyposażenia pokoju dziecięcego dla dziewcząt?

 

 

Nowoczesny i romantyczny pokój dziecięcy dla dziewcząt

Istnieje wiele praktycznych, funkcjonalnych, nowoczesnych, a jednak bardzo dziewczęcych projektów pokoi dziecięcych. Dzięki zastosowaniu wielofunkcyjnych konstrukcji istnieje również wiele rozwiązań do małych pomieszczeń. Nowoczesne meble wielofunkcyjne pomogą nam w zaoszczędzeniu drogocennej przestrzeni. W kategorii nowoczesnych mebli znajdziemy biurka z możliwością ustawienia wysokości i kąta nachylenia blatu, łóżka ze zintegrowanym biurkiem czy łóżka dziecięce z ogromnymi przestrzeniami do przechowywania. Doborem odpowiednich mebli możemy nawet w małym pomieszczeniu stworzyć elegancki i w pełni funkcjonalny pokój dziecięcy.

 

   

Projekt pokoju dziecięcego kolekcji Biotiful i lovely Light francuskiego producenta

 

Na pierwszym z dołączonych zdjęć przedstawiamy projekt pokoju dziecięcego kolekcji Biotiful w typowo dziewczęcej kolorystyce. Połączenie koloru białego i różowego nadal należy do najpopularniejszych w aranżacji pokoju dziecięcego dla dziewcząt. Romantyczny design z lekkim wpływem elementów rustykalnych tak można by w skrócie charakteryzować ten zestaw. Całkowicie odmienny projekt przedstawia drugie zdjęcie. Zestaw z kolekcji Lovely Light, nowoczesny nie tylko pod względem wzornictwa, ale również pod względem kolorystyki w popularnej ostatnio kombinacji koloru białego z czarnym. W drugim projekcie zastosowano również dziecięce łóżko wielofunkcyjne na antresoli z wielką ilością szuflad i półek do odkładania. Biurko z dostawką w formie regału. Proste linie w połączeniu z praktyczną konstrukcją to charakterystyka drugiego zestawu.

 

Oprócz prezentowanych bardzo praktycznych zestawów istnieją również projekty kładące nacisk na styl. Projekty tego typu z reguły wymagają więcej przestrzeni do odpowiedniej prezentacji. Romantyczny design jest jednak bardzo popularny w kategorii pokojów dziecięcych dla dziewcząt. Do najpopularniejszych zdecydowanie należy pokój kolekcji Amori belgijskiego producenta. Stylowe białe meble przyjemnie korespondujące z różowymi dodatkami i ścianami w tymże kolorze. Na dołączonych zdjęciach można ocenić wygląd zestawów pokoi dziecięcych z kolekcji Amori.

 

  

 

Kolekcja mebli dziecięcych Amori od momentu jej wprowadzenia należy do najpopularniejszych i najbardziej eleganckich rozwiązań. Co prawda nie należy do najtańszych, ale wygląd i wysoka jakość są chyba warte takiej inwestycji. Dzięki szerokiej ofercie pojedynczych elementów możemy stworzyć pokój dziecięcy dokładnie według własnych potrzeb.

 

 

Dziewczęcy pokój dziecięcy z litego drewna

Oferta mebli dziecięcych z litego drewna to bardzo specyficzna kategoria. Kategoria przeznaczona dla miłośników naturalnego drewna, którym odpowiada tradycyjne wzornictwo tych mebli. Bardzo interesują ce projekty i wzornictwo prezentowane duńskim producentem, oferującym również dekoracje dziecięce. Dekoracje służące do uzupełnienia wnętrza według kolekcji. Każdy pokój dziecięcy ma swój własny styl tworzony dekoracjami ze wspólnym motywem. Dla dziewcząt są to motywy kwitnącej łąki czy motywy indiańskie.

 

  

 

Duński producent podzielił ofertę mebli dziecięcych dla dziewcząt na dwie kategorie. Pierwsza kategoria to białe meble z drewna sosnowego, które uzupełnione są różnokolorowymi dekoracjami. Kolejną kategorią są różnokolorowe meble w radosnych wyraźnych kolorach, co można osądzić na dołączonych zdjęciach. Duński producent oferuje również meble dla najmniejszych, takie jak widoczny na zdjęciu zestaw stolika i krzesełek dla dziewczynek w wieku przedszkolnym.

 

Zapewne zgodzą się Państwo z nami, że oferta mebli dziecięcych przeznaczona dla dziewczynek, dziewcząt i nastolatek, jest szeroka i oryginalna i mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich pociech.