Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Meble dziecięce mogą przybierać różne formy

Na przykład meble dziecięce kolekcji Reve francuskiego producenta posiadają daszki imitujące domek. Projekty pokoi dziecięcych z tej kolekcji są typowo dziecięce i oryginalne. W dzisiejszym artykule chcemy prezentować właśnie takie nietypowe i oryginalne kolekcje, które na pewno zadowolą dzieci. Oferta jest szeroka, a oprócz nietypowego wyglądu meble są również bardzo praktyczne. Co wszystko jest do dyspozycji, i jakie są możliwości nietypowego wystroju wnętrz, o tym chcemy dzisiaj Państwu powiedzieć.

 

Meble dziecięce z daszkiem imitującym domek

Jak już wspominaliśmy na wstępie francuski producent przedstawił niedawno typowo dziecięcą kolekcję Biotiful. Design, który na pewno spodoba się dzieciom. Motyw daszku znajdziemy nad łóżkiem, szafą i regałem. Najbardziej nietypową jest szafa, która zamiast klasycznych drzwi posiada kurtynkę z tkaniny dekoracyjnej. Dzięki kolorystyce meble tej kolekcji są odpowiednie raczej do wyposażenia pokoju dziecięcego dla dziewcząt.

 

  

 

Na dołączonych zdjęciach łatwo osądzić w jaki prosty sposób, zmianą koloru akcesoriów, można stworzyć pokój dziecięcy dla dziewcząt lub chłopców. Bardzo praktyczne są szuflady i dostawka z półkami do odkładania w czole łóżka. Regał w tej kolekcji jest idealnym uzupełnieniem szafy, która posiada tylko drążek na ubrania.

 

 

Typowo dziecięce wzornictwo ciągle popularne

Bardzo popularnym wśród dzieci rozwiązaniem są tematycznie udekorowane pokoje dziecięce. Do dyspozycji mamy łóżka dziecięce w postaci samochodów wyścigowych, autobusów czy zamków dla księżniczek. Z reguły chodzi o konstrukcje, które w wieku późniejszym muszą być zmieniane na klasyczne łóżka. Ostatnio jednak w tej kategorii pojawiło się duński producent którego kolekcje mają tematyczny wygląd nie dzięki samotnym meblom, ale dzięki dekoracjom, które można dowolnie zmieniać, bez potrzeby kupna nowych mebli. Bardzo praktyczne rozwiązanie pozwalające na zachowanie typowo dziecięcego charakteru pokoju dziecięcego bez potrzeby zbędnych inwestycji kiedy dziecko dorośnie i zmienią się jego upodobania. Wystarczy tylko usunąć dekoracje..

 

    

 

Meble dziecięce z litego drewna wykonane są w kolorze białym a uzupełnione różnokolorowymi dekoracjami. Po usunięciu dekoracji uzyskamy białe meble odpowiednie do pokoju studenckiego. Łóżko na antresoli można obniżyć do klasycznego rozmiaru, a zjeżdżalnię ze schodkami zdemontować. W ten sposób uzyskujemy nowy zestaw mebli do pokoju studenckiego, bez potrzeby ich kupowania. 

Pokoje dziecięce z litego drewna podzielone są do tematycznych kolekcji. Dla chłopców na przykład z tematyką lotnictwa czy dzikiego zachodu, a dla dziewcząt z tematyką przyrody czy kwitnącej łąki. Kolekcje na pewno warte uwagi choć by ze względu na uniwersalność i szeroką ofertę.