Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Meble dziecięce firmy New Joy

W świecie dziecka wszystko zmienia się bardzo szybko. Dzieciaki intensywnie rosną, zmieniają się ich ciała, ale i wewnętrzne upodobania. Jest to czas kiedy nasze pociechy poznają siebie, szukają dróg rozwoju swoich talentów,  zainteresowań, rozwijają różne pasje. Chcąc podarować im wygodną, funkcjonalną przestrzeń, która pozwoli im rozwijać kreatywność i efektywnie, zdrowo wypoczywać warto wyposażyć pokój w meble dziecięce firmy meble Aldo i zaufać im. 

Nasi producenci pochodzą z Belgii, Francji, Niemiec i Hiszpanii. Posiadamy wyłączne przedstawicielstwa w krajach, w których działamy, dzięki czemu nasza oferta jest wyjątkowa na rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór mebli dziecięcych, w tym popularne dziecięce łóżka piętrowe. Meble dziecięce dzielimy na kategorie – Pokoje dziecięce, designerskie pokoje dziecięce oraz Meble dziecięce, gdzie wszystkie produkty znajdziesz osobno. Oprócz pokojów dziecięcych możesz wybrać wyposażenie do kuchni, salonu, jadalni, łazienki, przedpokoju i innych części swojego domu. Dla bardziej wymagających klientów oferujemy również meble luksusowe, często uzupełniając ofertę o oryginalne produkty od nowych producentów.

                                                    

 

Moc tradycji i nowoczesności

Sprzedaż mebli to odpowiedzialność. Jest to produkt, który będzie z Tobą przez kilka lat, dlatego w ALDO jakość jest priorytetem. Dokładnie oceniamy producentów i ich produkty, starając się zapewnić jakość w rozsądnej cenie. Działamy na rynku meblarskim już 15 lat, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że nie jesteśmy nowicjuszami. Staramy się wybierać meble, które charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny i oryginalności. Co tydzień na naszej stronie internetowej można znaleźć aktualizowaną ofertę towarów, a co tydzień można znaleźć nową, interesującą kolekcję.

 

                                             Pokój dziecięcy dla dwóch dzieci Artic white

 

 

Wpływ przestrzeni na rozwój dziecka

Przestrzeń w pokoju dziecka jest niezwykle ważna. To, jakie ma warunki, bezpośrednio wpływa na jego rozwój, może znacznie pomagać w nauce organizacji i samodzielności. Odpowiednio dobrane meble to nie tylko wygodne łóżko z indywidualnie dobranym materacem zapewniającym zdrowe ułożenie malucha podczas snu. To również biurko, przestrzeń przystosowana do nauki, która powinna zachęcać do pracy i trudu zdobywania wiedzy. W pokoju dziecka nie może zabraknąć również przestrzeni do zabawy, ale niezbędne są także szafki, półki, szuflady i inne przestrzenie przechowywania.

 

Łóżko piętrowe dla trójki dzieci z szufladą Bibliobed       Łóżko piętrowe dla dzieci z przestrzenią Shelter dąb

Meble powinny być przystosowane do tego, by młody lokator sam mógł zajmować się porządkami w swoim pokoju. Ważne, by odpowiadały jego potrzebom, ale również były bezpieczne i solidnie wykonane. Meblując pokój dla pociechy warto zadbać, by meble były dla niego odpowiednie również za kilka lat, gdy podrośnie. Warto postawić na solidną konstrukcję i klasyczny design, który będzie świetnie się prezentował i pozwalał na wygodne użytkowanie przez długi czas.


Designerskie meble dla Twojego dziecka

Każdy z produktów, które prezentujemy na naszej stronie, trafił w nasze ręce, a szczególnie w przypadku mebli dziecięcychdzieci same wypróbowują mebel, zanim zaproponujemy Państwu produkt. Z meblami Aldo pokój dziecięcy, jak i inne rodzaje wnętrz, to po prostu prawdziwy świat. Dbamy o design, lubimy design i zawsze staramy się prezentować tylko takie meble, które sprawią, że Twój dom będzie nie tylko piękniejszy, ale i doskonalszy.Łóżko piętrowe dla ucznia Urbanic czarne      Łóżko dziecięce z biurkiem dla chłopców Cascina,smoky blue

 

W razie pytań skontaktuj się z naszym personelem lub napisz na adres info@meble-aldo.pl

Główna infolinia telefoniczna +420 774 245 857, pod którą można zadzwonić do jednego z naszych sprzedawców lub uzyskać więcej informacji w kontaktach.

Twój zespół meblowy Aldo