ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Meble do salonu Stan – zestaw 4 częściowy

Producent: PRS
Kod: PRS00139-2015
1 514 zł
Dostępność:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Stolik do kawy: duży-65x36x65 cm
Stolik RTV: 113x43x40 cm
Komoda: biurko-109x80x33 cm
Materiał: płyta laminowana 18-25 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Odcień: imitacja dębu i granitu
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Jak tanio i nowocześnie zaaranżować salon?

Zestaw Stan francuskiego producenta, przeznaczony jest zwłaszcza dla młodych ludzi aranżujących swe pierwsze mieszkanko i posiadających ograniczone środki lub właścicieli bardzo małych pomieszczeń. Nowoczesny i raczej minimalistyczny design wszystkich elementów pozwala na zachowanie atrakcyjnej ceny, ale zarazem zapewnia podstawowe funkcje salonu.

 

W cenie zestawu znajdują się:

1 x stolik do kawy (ława)
1 x stolik do odkładania
1 x Stolik RTV
1 x półka – regał (z możliwością wykorzystania jako biurko)

 

Zapewne zgodzą się Państwo z nami co do atrakcyjności ceny. Nowoczesny design dopełniony eleganckim wykończeniem. Imitacja drewna dębowego uzupełniona elementami w imitacji marmuru. Elementy zestawu można również zamawiać jako pojedyncze sztuki, ale cena zestawu rzecz jasna jest atrakcyjniejsza.

 

Francuzki producent kładzie nacisk na jakość nawet w kategorii tanich mebli. Materiałem do produkcji jest płyta laminowany o grubości dochodzącej do 25 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie