Meble do salonu - kolekcja Portland

Ten filtr nie zawiera żadnych pozycji.

Meble do salonu, w wiarygodnej imitacji drewna dębowego

Jeśli jesteś miłośnikiem mebli dębowych, ale zniechęcił Cię do kupowania ich wysoka cena? Kolekcja Portland jest rozwiązaniem. Meble prawie nie do odróżnienia od prawdziwego drewna dębowego. Kolekcja Portland od francuskiego producenta oferuje meble do wyposażenia salonu, ale są też części, które można wykorzystać do wyposażenia jadalni. Możliwe jest również zaaranżowanie na przykład jadalni w salonie w identycznym stylu, co jest bardzo powszechnym rozwiązaniem w prawie każdym domu. Niewielu z nas ma jadalnię jako oddzielny pokój.

Jakość mebli ocenia się również na podstawie grubości materiału, który w kolekcji Portland osiąga miejscami 30 mm. Jeśli chodzi o jakość mebli, czeka na Ciebie łatwy montaż, w przypadku większych części mebli zalecamy montaż w dwóch osobach. Meble z kolekcji Portland to odpowiedź na odrobinę natury w domu, po znacznie niższej cenie.

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Akcesoria do pokoju

Ten filtr nie zawiera żadnych pozycji.