ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Meble do salonu Chris 0184

Producent: PRS
Kod: PRS00435-2014
3 327 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: Jasny dąb
Stolik do kawy: 120x40x65 cm
Stolik RTV: 135x48x43 cm
Witryna: 99x153,5x43,2 cm
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Wykończenie: 3D dekor, relief
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy
Gwarancja: 36 miesięcy

Meble do salonu w nowoczesnym stylu

Jesteście miłośnikami nowoczesnych mebli ale nadal się nie zdecydowaliście na zakup ze względu na możliwy wybór „chłodnych“ odcieni? Francuski producent w kolekcji Chris przedstawia meble wg najnowszych trendów ale w przyjemnym, naturalnym 3D wzorze. Imitacja drewna jasnego dębu i naturalnego kamienia tworzy bardzo interesujące, efektywne części mebli. Typowa masywność charakteryzuje współczesne modne mieszkanie. Meble do pokoju dziennego są wysoko jakościowe.

 

Naturalny wzór oferuje za pomocą masywnej okleiny także relief, który można poczuć na dotyk. Mało kto rozpozna, że nie chodzi o masywne dębowe drewno ale o deskę mdf, która oferuje niższą cenę ale większą odporność mechaniczną. W kolekcji Chris producent dotrzymał znaną u niego wysoką jakość. Dostawa mebli jest w częściach z potrzebą montażu wg instrukcji. Dostawa darmowa w ramach całego kraju.

 

Mniej znaczy więcej

Dzisiejsze modne wnętrza bardzo się różnią od tych sprzed kilku lat. Meblościanki w pokoju stołowym już nie są modne jak kiedyś. Można powiedzieć, czy charakteryzować modne wnętrza trochę za „surowe“. Często w pokojach stołowych jedynym wyposażeniem jest komoda, stolik kawowy, prosty regał a najważniejszym punktem jest wygodna kanapa. „Wstrzemięźliwość“ w roli głównej.

System soft: meble oferują samowolne domykanie drzwi
Gwarancja: 36 miesięcy

 

Nasz projekt pokoju dziennego z kolekcji Chris jest prosty ale bardzo praktyczny. Meble w prostych liniach ale o dużych rozmiarach. W kolekcji Chris znajdziecie również wyposażenie do jadalni. Można także wyposażyć kąt jadalny w pokoju stołowym w jednolitym stylu, co jest częste przede wszystkim w mniejszych wnętrzach.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.