Meble do pokoju dziecięcego i studenckiego z kolekcji Kyllian

Ten filtr nie zawiera żadnych pozycji.

Dla uczniów i studentów kolekcja z możliwym wyborem rozmiarów łóżek

Kolekcja Kyllian francuskiego producenta oferuje dwa rozmiary łóżek. Dzięki tej opcji możesz użyć podanych części do zaaranżowania zarówno pokoju dziecięcego dla dziecka w szkole obowiązkowej, jak i pokoju studenckiego dla nastoletniego dziecka z podanymi częściami w kolekcji.

W ofercie części nie ma nic specjalnego, części wspólne są dostępne w każdej kolekcji, do wyposażenia wnętrz dzieci. Ale tym, co może zainteresować Cię w tej kolekcji, jest jej wysoka jakość. Materiałem do produkcji stała się płyta mdf, która jest oczywiście lepszej jakości niż laminat. I jest dostępne, jak stwierdziliśmy, do wyboru, łóżko na materac 90x200 cm, ale także łóżko dla większego dziecka o powierzchni spania 120x200 cm. Wśród praktycznych i być może nietradycyjnych części znajduje się stolik nocny na kółkach, a także szafka. Jeśli chodzi o jakość mebli, czeka na Ciebie również łatwy montaż.

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły. Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Akcesoria do pokoju

Ten filtr nie zawiera żadnych pozycji.