ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Meble do jadalni Mathis 0192

Producent: PRS
Kod: PRS00270-2014
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport
Stół: 180-240x79x90
2 796 zł
Komoda: 216x90x53
2 544 zł
Witryna:107x158x48 cm
2 944 zł
Lustro: 190x55x2,2
571 zł

Dane produktu

Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb melamine
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nietradycyjne "tradycyjne" meble do jadalni

Inspiracji do urządzenia jadalni dobrze jest szukać we Francji, kraju znanym m.in. dzięki tamtejszym smakoszom. Francuzi muszą czuć się podczas spożywania posiłków przyjemnie, i dlatego kładą nacisk na atmosferę i wygląd jadalni. Tak właśnie robi to francuski producent w kolekcji mebli Mathis. Jakościowe meble do jadalni, ale też do salonu, odpowiednie do urządzenia jadalnianego kącika o jednolitym wyglądzie. Tam, gdzie brak samodzielnego pomieszczenia do urządzenia jadalni, kolekcja Mathis daje inne możliwości.

 

Francuski producent zawsze kładzie nacisk na jakość, tak więc imitacja, w tym wypadku drewna dębowego, jest dzięki nowym technologiom nie do odróżnienia od oryginału. W produkcji zastosowano klasyczne deski laminatowe, a zatem nie wymagające specjalnej troski, jaka potrzebna jest przy drewnie dębowym. Dobrze się stało, że pomimo nowoczesnego dizajnu pozostał niezmienny masywny wygląd. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji.

 

Jadalnia, czy stół jadalniany w salonie?

Decyzja zazwyczaj uzależniona jest od dyspozycji mieszkania, dlatego nieraz musimy umieścić kącik jadalniany w salonie. No bo szczerze mówiąc ilu z nas ma do dyspozycji jadalnię jako samodzielne pomieszczenie? Kolekcja Mathis jest jedną z wielu w naszej ofercie, dzięki którym damy sobie rady z tym problemem. Kącik jadalniany może harmonijnie nawiązywać na pozostałe elementy salonu. Co wszystko wchodzi w skład kolekcji Mathis?

- meble do salonu 
- rozkładany stół jadalniany


Mechanizm do rozkładania stołu jadalnianego jest bardzo jakościowy i dzięki temu cała manipulacja przebiega bardzo sprawnie. Jadalniany stół daje miejsce dla 6 aż 8 osób, w zależności od rozmiaru.


- stół w stanie złożonym o długości 180 cm 
- stół rozłożony ma długość 240 cm 
- wysokość i szerokość jest oczywiście w obydwu wypadkach taka sama


Kolekcja jest kosztowna, na naszych stronach należy do najdroższych. Jest to spowodowane trendy dizajnem, masywnym wyglądem oraz opracowaniem powierzchni, które ze względu na imitację drewna jest bardziej wymagające. Chodzi jednak o bardzo jakościowe meble, które mogą służyć przez wiele lat.

 


Parisot 
Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego designu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Rozkładany stół do jadalni Mathis 0192TARE

Rozkładany stół do jadalni Mathis 0192TARE

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
2 796 zł
Witryna Mathis 0192ARGE

Witryna Mathis 0192ARGE

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
2 944 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie