ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Meble do jadalni Mathis

Producent: PRS
Kod: PRS00270-2014
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Transport Darmowy
Stół: 180-240x79x90
2 851 zł
Komoda: 216x90x53
2 595 zł
Witryna:107x158x48 cm
3 003 zł
Lustro: 190x55x2,2
582 zł

Dane produktu

Kolor: dąb melamine
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nietradycyjne "tradycyjne" meble do jadalni

Inspiracji do urządzenia jadalni dobrze jest szukać we Francji, kraju znanym m.in. dzięki tamtejszym smakoszom. Francuzi muszą czuć się podczas spożywania posiłków przyjemnie, i dlatego kładą nacisk na atmosferę i wygląd jadalni. Tak właśnie robi to francuski producent w kolekcji mebli Mathis. Jakościowe meble do jadalni, ale też do salonu, odpowiednie do urządzenia jadalnianego kącika o jednolitym wyglądzie. Tam, gdzie brak samodzielnego pomieszczenia do urządzenia jadalni, kolekcja Mathis daje inne możliwości.

 

Francuski producent zawsze kładzie nacisk na jakość, tak więc imitacja, w tym wypadku drewna dębowego, jest dzięki nowym technologiom nie do odróżnienia od oryginału. W produkcji zastosowano klasyczne deski laminatowe, a zatem nie wymagające specjalnej troski, jaka potrzebna jest przy drewnie dębowym. Dobrze się stało, że pomimo nowoczesnego dizajnu pozostał niezmienny masywny wygląd. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji.

 

Jadalnia, czy stół jadalniany w salonie?

Decyzja zazwyczaj uzależniona jest od dyspozycji mieszkania, dlatego nieraz musimy umieścić kącik jadalniany w salonie. No bo szczerze mówiąc ilu z nas ma do dyspozycji jadalnię jako samodzielne pomieszczenie? Kolekcja Mathis jest jedną z wielu w naszej ofercie, dzięki którym damy sobie rady z tym problemem. Kącik jadalniany może harmonijnie nawiązywać na pozostałe elementy salonu. Co wszystko wchodzi w skład kolekcji Mathis?

- meble do salonu 
- rozkładany stół jadalniany


Mechanizm do rozkładania stołu jadalnianego jest bardzo jakościowy i dzięki temu cała manipulacja przebiega bardzo sprawnie. Jadalniany stół daje miejsce dla 6 aż 8 osób, w zależności od rozmiaru.


- stół w stanie złożonym o długości 180 cm 
- stół rozłożony ma długość 240 cm 
- wysokość i szerokość jest oczywiście w obydwu wypadkach taka sama


Kolekcja jest kosztowna, na naszych stronach należy do najdroższych. Jest to spowodowane trendy dizajnem, masywnym wyglądem oraz opracowaniem powierzchni, które ze względu na imitację drewna jest bardziej wymagające. Chodzi jednak o bardzo jakościowe meble, które mogą służyć przez wiele lat.

 


Parisot 
Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego designu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Meble do salonu Mathis

Meble do salonu Mathis

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
od 3 003 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.