ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Meble dla chłopaka, nastolatka

Stojąc przed wyborem umeblowania do pokoju chłopca, wielu rodziców posiada te same dylematy. Czy lepiej wybrać klasyczne modele, czy można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w postaci mebli z dekoracjami? Jakie materiały będą najlepsze? By… Więcej

Potrzebujesz pomocy?
Janusz
+48 796 693 889
Po - Nie 8:00 - 18:00
Według ceny

Meble dla chłopaka, nastolatka

Stojąc przed wyborem umeblowania do pokoju chłopca, wielu rodziców posiada te same dylematy. Czy lepiej wybrać klasyczne modele, czy można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w postaci mebli z dekoracjami? Jakie materiały będą najlepsze? By odpowiedzieć sobie na te pytania trzeba dokładnie przemyśleć, jaką funkcjonalność mają spełniać wybierane meble dla chłopaka. Choć kusząca wydaje się opcja zakupu specjalnych dziecięcych mebelków, w dłuższej perspektywie oszczędniejszy może okazać się wybór bardziej uniwersalnych modeli, które będą dorastać wraz z dzieckiem i nie trzeba będzie kupować nowych, kiedy chłopiec osiągnie wiek nastolatka. Meble dziecięce należy wybierać z rozwagą.

Nowoczesne meble do pokoju chłopaka, nastolatka

Szeroki wybór w sklepach meblowych sprawia, że łatwo jest znaleźć nowoczesne meble dla chłopaka, które będą jednocześnie dobrze wyglądać i spełniać funkcje praktyczne. Dobrze jest wybierać takie modele, które posiadają dodatkowe przegródki, ukryte szuflady lub półki i ciekawe rozwiązania zaoszczędzające miejsce. Ma to szczególne znacznie w pomieszczeniach, które nie wyróżniają się dużym metrażem. Nowoczesne meble do pokoju nastolatka wyróżniają się ciekawymi projektami, a także odważną kolorystyką, dlatego nie należy bać się eksperymentów z barwami. Oczywiście zawsze najlepiej robić to wspólnie z przyszłym użytkownikiem tych mebli.

Komplety, zestawy mebli dla chłopaka, nastolatka

Gotowym rozwiązaniem dla osób, które nie potrafią samodzielnie skompletować umeblowania są zestawy mebli do pokoju nastolatka. Są one utrzymane w identycznym motywie i często posiadają specjalne projekty, które czynią je jeszcze bardziej funkcjonalnymi w komplecie. Komplet mebli dla chłopaka może posiadać np. ciekawe rozwiązanie w postaci piętrowego łóżka, które znajduje się nad biurkiem do nauki. Ciekawym rozwiązaniem są także specjalne naklejki, które będą zdobić i stanowić element wspólny łączący komplet mebli dla nastolatka.

Meble do pokoju chłopaka, nastolatka – czy muszą być drogie?

Rodzice często decydują się na tańsze meble do pokoju nastolatka, ponieważ wierzą, że za kilka lat będzie można je wymienić na bardziej „dorosłe” modele. Czy jednak jest to rzeczywiście dobry pomysł? Inwestycja w wyższej jakości umeblowanie o bardziej uniwersalnym projekcie wyeliminuje w przyszłości konieczność wymiany mebli, a co za tym idzie – będzie większą oszczędnością. Meble do pokoju chłopaka powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, najlepiej drewna. Należy unikać tworzyw, które są podatne na uszkodzenia i mogą nie przetrwać próby czasu.

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie