Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Luksusowe i ekskluzywne pokoje dziecięce

Co wyobrazić sobie pod takim określeniem? W kategorii ekskluzywnych pokoi dziecięcych łączą się unikalny wygląd, materiały najwyższej jakości, precyzyjność wykonania, elegancja, pomysłowość konstrukcji z odrobiną strojności. Ekskluzywne pokoje dziecięce oferowane są w wykonaniu dla dziewcząt, chłopców, studentów i niemowląt. W tej kategorii w przeważającej mierze znajdują się meble francuskich producentów, którzy kładą nacisk harmonię, jakość, i nieszkodliwość dla zdrowia co z reguły dokumentują posiadanymi certyfikatami. Pokój dziecięcy można wybrać w oryginalnych jasnych, lub eleganckich ciemnych kolorach. Sprawą oczywistą jest możliwość dokupienia wszelkiego rodzaju dostawek do lepszego dostosowania potrzebom i indywidualizacji.

 

Pokoje dziecięce dla niemowląt

Oferta ekskluzywnych pokoi niemowlęcych przeznaczona jest zwłaszcza dla bardzo wymagających pod względem wyglądu i jakości klientów. Kluczowym i dominującym elementem każdego pokoju niemowlęcego jest bez wątpienia łóżeczko dziecięce. Łóżeczko musi być bezpieczne, wykonane z jakościowych i nieszkodliwych dla zdrowia materiałów. Wybierać można z łóżeczek z pozycjonowanym w kilku poziomach stelażem, z przesuwanym bokiem lub z wyjmowanymi szczebelkami. Bardzo ważny jest też wybór materacy. Kolejnym niezbędnym elementem wyposażenia pokoju niemowlęcego jest komoda z przewijakiem. Większość współczesnych komód z przewijakiem umożliwia jego późniejsze zdemontowanie i korzystanie tylko z komody. Dzisiaj przedstawimy Państwu niemowlęcy pokój dziecięcy z możliwością wykorzystania od narodzin do wieku przedszkolnego dziecka. Kolekcja Douce Nuit P0U francuskiego producenta oferuje jakościowe certyfikowane meble. Dzięki możliwości rozłożenia łóżeczka dziecięcego do postaci tradycyjnego łóżka dziecięcego bez barierek, dziecko może z niego korzystać aż do wieku przedszkolnego.

   

 

Pokoje dziecięce dla uczniów

Aranżacji pokoju dziecięcego powinniśmy poświęcić odpowiednią ilość czasu, tak by dziecko czuło się w nim komfortowo, a zarazem by przestrzeń była odpowiednio wykorzystana. Oferujemy zestawy wielofunkcyjnych pokoi „rosnących” z dzieckiem i jego potrzebami i można je dowolnie zmieniać i przestawiać. Dostępne są kompletne zestawy pokoi dziecięcych lub pojedyncze elementy. Dzieci kochają kolory, dlatego więc przy wyborze mebli do naszej oferty, kładziemy duży nacisk, oprócz walorów jakościowych, na atrakcyjną kolorystykę. Z szerokiej gamy pojedynczych elementów można zestawić idealny pokój dziecięcy, taki jak na przykład pokój Naturella francuskiego producenta. Kolekcja Naturella ma wiele do zaoferowania, zwłaszcza dla miłośników drewna dębowego, a raczej jego bardzo udanej imitacji. Jakościowe i eleganckie meble o neutralnej kolorystyce. Łóżko można wykorzystać również jako tapczan, a można je również złożyć w lustrzanym odbiciu. Łóżko oferuje zaskakująco dużo przestrzeni do przechowywania w postaci szuflad i pojemników.

   

 

Pokoje dziecięce dla studentów

Z narastającym wiekiem rosną również zapotrzebowania dziecka. Z czasem pokój dziecięcy stopniowo przeradza się w pokój studencki, wymagający odmienne wyposażenie. Do stworzenia dla swojego dziecka idealnej przestrzeni, można wybierać z naszej szerokiej oferty pokoi studenckich. Oferowane przez nas zestawy wybieraliśmy z naciskiem na elegancję i wysoką jakość. Podstawą pokoju studenckiego są biurko i łóżko, uzupełnione odpowiednią ilością przestrzeni do przechowywania i odpowiednim oświetleniem. Nabywać można kompletne zestawy, lub tylko pojedyncze elementy, które umożliwiają stworzenie wnętrza według własnych potrzeb. Większość mebli studenckich wykonane jest w odcieniach naturalnego drewna lub koloru białego, ale nie brakuje również modnych i trendy odcieni. Ważne by student czuł się we własnym pokoju komfortowo i wygodnie, by miał dostatek przestrzeni do nauki, swoich zainteresowań i odpoczynku. Właśnie takim pokojem jest zestaw Montana francuskiego producenta. Gwarantem wysokiej jakości jest marka Gami dokumentująca wysoką jakość wieloma certyfikatami. Francuski producent kładzie wysoki nacisk na jakość, zastosował więc do produkcji płytę MDF z krawędziami ABS. Wygląd kolekcji można osądzić na dołączonych zdjęciach.

    

 

Jak sami mogli się Państwo przekonać, w kategorii mebli ekskluzywnych przedstawiliśmy kolekcje mebli oferujących nie tylko unikalny wygląd, ale również wysoką jakość, nieszkodliwość dla zdrowia i bezpieczeństwo. Mimo to projekty te zachowują wysoką funkcjonalność, oryginalność i elegancję, oferując dodatkowo odrobinę luksusu.